Prezentacja drużyn MBSC 2015

14 czerwca 2015 Wyłączono przez admin

Do największego na śląsku święta Beach Soccera pozostało tylko 6 dni, przedstawiamy wam ostatnią drużynę a zarazem gospodarza turnieju UKS MILENIUM GLIWICE !

UKS Milenium – Gospodarz oraz jeden z faworytów MBSC 2015. Drużyna założona w 2007 roku, składająca się z młodych, utalentowanych zawodników, średnia wieku wynosi tylko 19 lat, wiec nadal jest to najmłodsza drużyna, która rywalizuje z seniorami! Zespół, który dorobił się dotychczas 2 brązowych medali Mistrzostw Polski Juniorów, 3 srebrnych medali MPJ oraz w 2014 roku zdobył Mistrzostwo Polski U – 21. Drużyna wielokrotnie wygrywała seniorskie turnieje. Zawodnicy UKS na pewno są obserwowani przez selekcjonera reprezentacji kraju. Powołania do Reprezentacji Bogusława Saganowskiego otrzymali: Dawid Burzawa, Marek Gajda oraz Kamil Kiklaisz. UKS jest jedyną drużyną, która wzięła udział we wszystkich edycjach MBSC. W roku 2013 gliwicka uks-a zajęła 3 miejsce, by w roku 2014 – zdobyć srebrne medale. Czy w tym roku UKS MILENIUM stanie na najwyższym stopniu podium? Przekonamy się już 21 czerwca 2015 roku.