III miejsce w I Wiosennym Turnieju Orlików

22 marca 2016 Wyłączono przez admin

Rocznik 2006 z brązowymi medalami!

W sobotnie do południe nasza drużyna złożona z zawodników urodzonych w roku 2006 i młodszych mierzyła swoje siły w pierwszym wiosennym turnieju orlików, który odbył się na hali sportowej przy ulicy Sikorskiego w Gliwicach. Po zmaganiach w grupie nasza drużyna awansowała do półfinału z drugiego miejsca, tuż za Górnikiem Zabrze. W meczu o finał musieliśmy uznać wyższość MKSu Zaborze tracąc bramkę na 15 sekund przed końcem meczu. W spotkaniu o brąz nasi młodzi podopieczni pokonali kolegów z United Żywiec 1-0.

Najlepszym zawodnikiem turnieju organizatorzy wybrali Kamila Mainke (UKS MILENIUM Gliwice). Całej drużynie należą się gratulację za włożony wysiłek, zaangażowanie, walkę do upadłego i brązowy medal!

Drużynę reprezentowali: Kamil Mainka, Michał Nitarski, Szymon Jakubowski, Michał Wilk, Wojciech Masiarek, Jakub Kiklaisz, Tymon Jasiński