BEACH SOCCER W WYKONANIU ROCZNIKÓW 2008-2009

BEACH SOCCER W WYKONANIU ROCZNIKÓW 2008-2009

25 maja 2017 Wyłączono przez admin

Słońce i porywisty wiatr oraz dzieciaki z roczników 2008 – 2009. Tak właśnie wyglądała kolejna niedziela na gliwickiej „Milenium Arenie”. Podmuchy wiatru nie przeszkadzały zawodnikom i licznie zgromadzonym kibicom. Świetne widowisko, walka o każdy centymetr boiska i bramki wyjątkowej urody – to robiło wrażenie bo przecież grały 8 i 9 latki.

W akcji zobaczyliśmy wychowanków GWARKA Zabrze, PROMOTORA Zabrze, FA Pyskowice, STADIONU ŚLĄSKIEGO Chorzów oraz dwie drużyny gliwickiej UKS-y.

Wszyscy którzy zagrali w niedzielę na piasku byli zwycięzcami – każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy puchar I edycji Mini Milenium Beach Soccer Cup 2017 dla roczników 2008-2009.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w organizację imprezy . Nie było by taki wielkiego sukcesu organizacyjnego bez sprawnie działającej strefy gastronomicznej, pomocy medycznej oraz pomocy technicznej. DZIĘKUJEMY !

ZAPRASZAMY DO GALERII MINI MILENIUM BEACH SOCCER CUP 2017 – ROCZNIK 2008-2009