Będzie się działo w ten weekend

Będzie się działo w ten weekend

15 stycznia 2016 Wyłączono przez admin

Zbliżający się weekend będzie niezwykle intensywny dla naszych najmłodszych podopiecznych. W sobotę 16 stycznia nasi najmłodsi adepci Beach Soccera (Freshman A) zagrają mecz kontrolny z zaprzyjaźnioną drużyną KKS Kolejarz Gliwice. Ten pojedynek rozpocznie się o godzinie 12.30. Najstarsza grupa trenujących Freshman D zagra towarzysko z rodzicami i trenerami i będzie to ich ostatni sprawdzian przed niedzielnymi Młodzieżowymi Mistrzostwami Śląska w futsalu rocznika 2003. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 10.45.
Serdecznie zapraszamy do gorącego dopingu i wspierania naszych podopiecznych, wszystkich rodziców i nie tylko !!! Zabierzcie ze sobą wszystko co potrzebne do dopingu na trybunach.