DWUDNIOWY TURNIEJ W GŁUCHOŁAZACH!

DWUDNIOWY TURNIEJ W GŁUCHOŁAZACH!

18 marca 2018 Wyłączono przez admin

Drużyna Freshman C1 złożona z zawodników w rocznika 2008/09 w piątkowe popołudnie wybrała się na dwudniowy turniej „Futbol na tak” do Głuchołaz. Turnieje organizowane przez ośrodek „Banderoza” słyną z wysokiego poziomu i tak było tym razem gdzie gościliśmy drużyny praktycznie z całej Polski.

 W pierwszym dniu zmagań rozpoczęliśmy od porażek 0-1 z Polonią Słubice i Pyskowicami 1-4. Przerwę podczas zawodów również poświęciliśmy na aktywne spędzanie czasu: wzięliśmy udział w konkursie łuczniczym oraz wydobywaniu złota. Po przerwie zawodnicy niestety wysoko ulegli drużynie z Krakowa, jednak od tego momentu zespół przeszedł zupełną metamorfozę. Zawodnicy walczyli do końca o pierwszy punkt w turnieju jak równy z równym. Ostatecznie zmagania w pierwszym dniu turnieju kończymy bez zwycięstwa. Po rozgrywkach turniejowych nie czekaliśmy, tylko od razu wzięliśmy się do pracy i meczów sparingowych, gdzie mierzyliśmy się min. z jak się później okazało zwycięzcą tego turnieju drużyną Parasola Wrocław. Po 10 rozegranych meczach pozytywnie zmęczeni, integrowaliśmy się z FA Pyskowice przy piłkarskim quizie.

W niedzielę rano rozpoczęliśmy zmagania o miejsca 9-11. Pierwszy mecz  rozegraliśmy ponownie z drużyną Futsal Akademii. Tym razem to gracze „Milenijnych Lwów” okazali się lepsi i pokonaliśmy naszych przyjaciół 1- 0. Drugi mecz, który miał nam zagwarantować 9 miejsce, był festiwalem nieskuteczności z naszej strony i po mimo wielu sytuacji (3 poprzeczki) przegrywamy z Pionierem Baranów 0-1 kończąc rozgrywki na 10 pozycji. Nasi piłkarze ponownie jak poprzedniego dnia nie chcieli przepuścić okazji do gry na tak wspaniałym obiekcie i rozgrywaliśmy kolejne mecze kontrolne.

Z turnieju wracamy zmęczeni ale bardzo zadowoleni, gdyż przez dwa dni rozegraliśmy 15 spotkań z drużynami z całej Polski, grającymi na bardzo wysokim poziomie. Serdeczne podziękowania za wspaniałą zabawę i sportową rywalizację należą się naszym przyjaciołom z Pyskowic oraz drużynie Pioniera Baranów za niezwykle sportową postawę. Ogromny bagaż doświadczeń boiskowych, który zdobyliśmy na tym turnieju miejmy nadzieję szybko zaprocentuje

Zapraszamy do relacji foto – autor zdjęć Dawid Matuszek