Ekipa na euro – jedziemy na finał ogólnopolski !

Ekipa na euro – jedziemy na finał ogólnopolski !

8 maja 2016 Wyłączono przez admin

Kolejny sukces naszych młodych Beach Soccerowców, tym razem w miejskich eliminacjach do ogólnopolskiego  turnieju „EKIPA NA EURO”. Całą impreza odbyła się w Gliwicach na Placu Krakowskim. Wystartowało 6 reprezentacji gliwickich szkół podstawowych. Nasi młodzi adepci beach soccera zagrali tym razem na sztucznej trawie w „klatce”, ponieważ boisko ogrodzone było bandami oraz piłko-chwytami. Z pozoru małe boisko ale wymagało dobrego przygotowania kondycyjnego i fizycznego. Zaczęliśmy od porażki z SP 14 4:5. Kolejne mecze to coraz lepsza gra i zwycięstwo za zwycięstwem. W finale ponownie spotkaliśmy się z SP nr 14 tym razem gromiąc rywala aż 9:1. Zwycięstwo w finale zagwarantowało nam udział w finale ogólnopolskim, który 9 czerwca odbędzie w Łodzi.

Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich spotkań naszej drużyny:

  1. SP 14 – SP 17 (5:4)
  2. SP 21 – SP 17 (4:7)
  3. SP 5 – SP 17 (2:8)
  4. SP 41 – SP 17 (2:5)
  5. SP 9 – SP 17 (2:5)
  6. PÓŁFINAŁ SP 5 – SP 17 (6:8)
  7. FINAŁ SP 14 – SP 17 (1:9)

Drużynę reprezentowali: Łoś Łukasz (B), Stawiński Oliwer(K), Zwadło Tomasz, Sobel Tomasz, Mainka Dawid, Kosmal Kacper.