FINAŁOWE ROZGRYWKI LIGI HALOWEJ 2017

FINAŁOWE ROZGRYWKI LIGI HALOWEJ 2017

28 lutego 2017 Wyłączono przez admin

W minioną sobotę 25 lutego  2017 poznaliśmy ostateczne rozstrzygnięcia w cyklu rozgrywek Futsalu „Zagraj z Nami w piłkę na hali”. Ogromne emocje towarzyszyły wszystkim spotkaniom w obu kategoriach wiekowych 2002 i 2006. Sytuacja w roczniku 2002 i młodsi wydawała się klarowna na dwie kolejki przed końcem. Liderem była drużyna APG. Jednak sobotnie popołudnie nie było najlepsze w wykonaniu Akademii Piłkarskiej (porażka z KS Bojków i remis z FAP). Nasza drużyna Milenium II tylko zremisowała swoje spotkanie z FA Pyskowice 4:4. Jak się później okazało remis ten sprawił spadek z miejsca drugiego na miejsce trzecie w końcowej klasyfikacji. Dwie kolejki „niespodzianek” sprawiły również, że drużyna KS Bojków zakończyła ligę na miejscu II.

Kliknij w link „ZAGRAJ Z NAMI W PIŁKĘ NA HALI 2017 – ROCZNIK 2002” i zapoznaj się z końcowymi tabelami.

Nie mniejsze emocje towarzyszyły kibicom w trakcie rozgrywek rocznika 2006 i młodsi. Pierwsze dwa mecze rozegrała drużyna UNITED Gliwice złożona głównie z zawodników rocznika 2007 i 2008. Młodzi adepci Futsalu ukończyli rozgrywki na 5 miejscu zdobywając 8 pkt. Była to najmłodsza drużyna ale z ogromnym potencjałem. Walka o pierwsze miejsce rozstrzygnęła się w meczu pomiędzy Milenium II i FA Pyskowice. Lepsi okazali się zawodnicy z Pyskowic, którzy zwyciężyli swoich rówieśników z Milenium II 2:1. Dzięki zwycięstwu Pyskowiczanie zostali Mistrzem Ligi „Zagraj z Nami w piłkę na hali 2017” dla rocznika 2006 i młodsi. Srebro wywalczyli Beach Soccerowcy z Milenium II. Na najniższym stopniu podium zameldowała się ekipa z KS Bojków.

Kliknij w link „ZAGRAJ Z NAMI W PIŁKĘ NA HALI 2017 – ROCZNIK 2006” i zapoznaj się z końcowymi tabelami.