FRESHMAN B – PORAŻKA W SPARINGU

FRESHMAN B – PORAŻKA W SPARINGU

14 listopada 2016 Wyłączono przez admin

Grupa Freshman B po wysokim zwycięstwie przed tygodniem z drużyną Futsal Akademii Pyskowice rocznikiem 2009, mierzyła się w sobotę ze starszymi kolegami z Pyskowic. Mecz rozpoczął się dla naszej drużyny kiepsko. Zła organizacja gry w defensywie i błędy indywidualne sprawiły, że po pierwszej części spotkania nasi adepci przegrywali wysoko 1-5. W drugiej części gry kontrolnej chłopcy z Milenium wzięli się do pracy i strzelili rywalom trzy bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-6 na korzyść gości.

Mamy nadzieję, że doświadczenie zebrane w sparingach z zaprzyjaźnioną drużyną z Pyskowic przełoży się na dobrą grę w meczu z Promotorem Zabrze, który odbędzie 21.11.16 na hali w Zabrzu przy ulicy Jordana.