I TURNIEJ MIKOŁAJKOWY UKS MILENIUM DLA ROCZNIKÓW 2010 I MŁODSI

I TURNIEJ MIKOŁAJKOWY UKS MILENIUM DLA ROCZNIKÓW 2010 I MŁODSI

22 listopada 2016 Wyłączono przez admin

Znamy już wszystkich uczestników I TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO UKS MILENIUM dla zawodników z rocznika 2010 i młodsi. Dla naszej najmłodszej grupy trenujących dzieciaków, będzie to pierwszy poważny sprawdzian. Z naszego zaproszenia skorzystały następujące drużyny: POLONIA Bytom, RUCH Chorzów SA, ZANTKA Chorzów, GWIAZDA Ruda Śląska, KOLEJARZ Gliwice, JUVENTUS ACADEMY Piekary Śląskie. Nasz Klub wystąpi w dwóch składach: UKS MILENIUM Gliwice I i UKS MILENIUM Gliwice II.

Już teraz zapraszamy serdecznie do kibicowania i wspierania wszystkich młodych zawodników.  Spotykamy się 3 grudnia 2016 roku na hali sportowej przy ul. Kozielskiej 39.