II EDYCJA ZAGRAJ Z NAMI W PIŁKĘ NA PIASKU

II EDYCJA ZAGRAJ Z NAMI W PIŁKĘ NA PIASKU

17 marca 2017 Wyłączono przez admin

„Zagraj z nami w piłkę na piasku” – to projekt, który rok temu odniósł wielki sukces organizacyjny. adresowany  do dzieci i młodzieży w wieku 7-14 lat. W II edycji postanowiliśmy rozdzielić rozgrywki na dwie kategorie wiekowe: rocznik 2003 i młodsi oraz 2006 i młodsi.

Piłka nożna plażowa w Polsce choć ma swoje tradycje, niestety nadal jest mało popularna wśród najmłodszych. Dlatego chcemy zachęcić kluby piłkarskie, które na co dzień zajmują się szkoleniem dzieci i młodzieży do spróbowania swoich sił na nawierzchni piaskowej. Beach Soccer to doskonałe uzupełnienie treningu piłkarskiego.

Nie bójcie się spróbować i sprawdzić swoich umiejętności technicznych. Każda impreza Beach Soccera oprócz emocji związanych z grą to świetna muzyka, konkursy i wspaniali kibice.

Szczegółowe informacje znajdziecie klikając w link poniżej:

ZAGRAJ Z NAMI W PIŁKĘ NA PIASKU 2017