II miejsce Freshmanów w turnieju halowym

II miejsce Freshmanów w turnieju halowym

1 lutego 2015 Wyłączono przez admin

W sobotnie popołudnie nasi najmłodsi podopieczni (zawodnicy grup Freshman A1, A2, A3) wzięli udział w turnieju halowym w Pyskowicach. Spośród powołanych 13 zawodników, na turniej stawili się: Tymon i Leon Jasińscy, Jakub Kucza, Michał Nitarski, Piotr Ciupka, Maks Szczepaniak i Wojtek Masiarek. Występ zaliczymy do bardzo udanych – II miejsce, rozegraliśmy 6 meczy – 4 wygrane, 1 remis i 1 porażka z gospodarzem turnieju Czarnymi Pyskowice. Widać ogromny postęp w grze naszych podopiecznych, co napawa optymizmem przed kolejnymi turniejami. Już 8 i 15 lutego zagramy w HLPZ w kategorii Orlik.

Komplet wyników:
UKS Milenium – Toszek 5:0
Czarni Pyskowice I – UKS Milenium 0:0
UKS Milenium – Czarni Pyskowice II 3:0
UKS Milenium – Toszek 3:1
Czarni Pyskowice I – UKS Milenium 2:1
UKS Milenium – Czarni Pyskowice II 4:0

Najskuteczniejsi zawodnicy gliwickiej uks-y: Michał Nitarski (6 bramek) i Jakub Kucza (6 bramek). Na wyróżnienie zasługuje również Wojtek Masiarek, który swoją grą w obronie sprawił, że nasi przeciwnicy strzelili nam tylko 2 bramki.