IX MIEJSCE W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

IX MIEJSCE W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

24 listopada 2017 Wyłączono przez admin

Po sobotnich sparingach gracze Milenium nie mieli dużo czasu na wypoczynek. W niedzielny poranek podczas, gdy większość ludzi smacznie śpi zawodnicy UKS Milenium (Freshman C1) udali się na turniej „Silesia Orlik Cup” do Rudy Śląskiej. W imprezie wzięło udział aż 10 zespołów z całego Śląska. Spotkania grupowe mimo wyrównanej walki przegrywamy kolejno 1-3, 1-2, 1-2 i 0-1. Dobrą grę przeplatamy prostymi błędami przez co na pocieszenie został nam mecz o miejsce numer 9 w turnieju. Po emocjonującym meczu z drużyną FC Katowice remisujemy 1-1 i o wygranej decydowały rzuty karne. Decydujący wykorzystał Paweł Madej i zawodnicy Milenium cieszyli się ze zwycięstwa. Po turnieju pozostaje wziąć się do ciężkiej pracy na treningach by w kolejnych zawodach pokazać się z lepszej strony.  Można jednak stwierdzić, że pomimo słabszej dyspozycji naszych zawodników tego dnia, z każdym przeciwnikiem potrafiliśmy nawiązać wyrównaną walkę o czym świadczą wyniki. Wracamy z Bielszowice z podniesionymi głowami i z niecierpliwością czekamy na kolejne halowe turnieje!

Milenium reprezentowali: Igor Tkocz, Staś Tarnowski, Kuba Głogowski, Paweł Herc, Paweł Madej, Maks Góra, Daniel Buk, Kacper Szczygielski, Aleksander Banaśkiewicz, Dominik Deka, Janek Grzechca