„MALUCHY” RZĄDZIŁY NA MILENIUM ARENIE – MINI MILENIUM BEACH SOCCER CUP 2017

„MALUCHY” RZĄDZIŁY NA MILENIUM ARENIE – MINI MILENIUM BEACH SOCCER CUP 2017

15 maja 2017 Wyłączono przez admin

W niedziele 14 maja 2017 „Milenium Arena” gościła najmłodszych Beach Soccerowców w swojej historii. Z okazji 10 lecia istnienia klubu UKS MILENIUM Gliwice, po raz pierwszy zorganizowano turniej dla dzieci z roczników 2010, 2011 oraz 2012. W turnieju Mini Milenium Beach Soccer Cup 2017 udział wzięło 8 drużyn: RUCH Chorzów, POLONIA Bytom, SP Piłkomania, KOLEJARZ Gliwice, FA Pyskowice x 2 oraz gospodarz turnieju UKS MILENIUM Gliwice x 2 – każdy z uczestników otrzymał zloty medal.

Wszyscy którzy zagrali w niedzielę na piasku byli zwycięzcami, dzieciaki zostawiły wiele swojego zdrowia, były łzy szczęścia i porażki. W palącym słońcu i rozgrzanym piasku nikt się nie oszczędzał. Licznie zgromadzona publiczność wielokrotnie oklaskiwała młodych zawodników gromkimi brawami.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w organizację imprezy dla najmłodszych. Nie było by taki wielkiego sukcesu organizacyjnego bez sprawnie działającej strefy gastronomicznej, pomocy medycznej oraz pomocy technicznej. DZIĘKUJEMY !

ZAPRASZAMY DO GALERII Z TURNIEJU