Milenium Futsal CUP 2016 – ruszyły zapisy

Milenium Futsal CUP 2016 – ruszyły zapisy

11 listopada 2015 Wyłączono przez admin

Od dzisiaj ruszają zapisy do naszego projektu „MILENIUM FUTSAL CUP 2016”. Jesień i zima to dla nas okres, w którym nasz kochany sport Beach Soccer możemy jedynie podziwiać w TV . Niestety nie ma na obecną chwilę warunków w Polsce, aby trenować tą piękną dyscyplinę sportu przez cały rok kalendarzowy. Dlatego postanowiliśmy dla naszych podopiecznych stworzyć cykl rozgrywek futsalowych, w których będą mogli rywalizować z innymi drużynami. Mając przy tym nadzieję, że na wiosnę i lato te same drużyny zechcą spróbować swoich sił w Beach Soccer. Szczegółowe informacje znajdziecie klikając w link poniżej lub w baner Milenium Futsal CUP 2016 po prawej stronie naszego portalu.


[download id=”1705″]