MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W BEACH SOCCER 2019

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W BEACH SOCCER 2019

21 maja 2019 Wyłączono przez admin

Zaproszenie do udziału w Młodzieżowych Mistrzostwach Śląska w Beach Soccer w kategoriach wiekowych 2002, 2006 oraz 2008.

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej Śląskiego Związku Piłki Nożnej zaprasza do udziału w III edycji turniejów w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Śląska w Beach Soccerze 2019. Celem jest popularyzacja tej odmiany piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży. Turnieje rangi mistrzowskiej mają formułę otwartą. W turnieju obowiązują uproszczone przepisy gry w Beach Soccera.

W każdym z turniejów wystąpi maksymalnie 10 zespołów – o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń. Komisja Futsalu i Piłki Plażowej zorganizuje turnieje w następujących kategoriach wiekowych: rocznik 2008– gospodarz – UKS Milenium Gliwice – 1 czerwca 2019 roku, rocznik 2006 – gospodarz – UKS Milenium Gliwice – 2 czerwca 2019 roku oraz rocznik 2002 – gospodarz – UKS Milenium Gliwice – 15 czerwca 2019 roku.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko mailowo na adres: biuro@uksmilenium.pl Wpisowe za udział w turnieju wynosi 200,00 zł.

Dla trzech najlepszych drużyn w każdej kategorii wiekowej wręczone zostaną medale. Każda drużyna otrzyma pamiątkowy puchar. Organizator zapewnia także posiłki i napoje dla uczestników mistrzostw.