Nabór do sekcji Beach Soccera i Futsalu 2015/2016

Nabór do sekcji Beach Soccera i Futsalu 2015/2016

2 września 2015 Wyłączono przez admin

Do 8 września 2015 roku trwa nabór do naszych sekcji beach soccera & futsalu, zwracamy się z prośba do rodziców tych zawodników, którzy trenowali w ubiegłym sezonie o potwierdzenie udziału w zajęciach treningowych na sezon 2015/2016  lub rezygnację z udziału w treningach. Informacje proszę przesyłać na klubowego maila uks_milenium@wp.pl w terminie do 8 września 2015 roku.

Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko po raz pierwszy zapoznaj się z informacjami poniżej, szczegółowe informacje udzielamy w siedzibie klubu UKS MILENIUM Gliwice przy ul. Płockiej 16 w Gliwicach.


 

MIEJSCE ZAJĘĆ:

Boisko do Beach Soccera przy ZSO nr 12 w Gliwicach, boisko wielofunkcyjne przy ZSO nr 12 w Gliwicach, sala gimnastyczna przy ZSO nr 12 w Gliwicach, hale sportowe i boiska na terenie miasta Gliwice oraz miasta Sośnicowice.


CEL ZAJĘĆ:

Celem zajęć jest zapewnienie rozrywki ruchowej dzieciom w wieku 6 – 16 lat, Kształtowanie wśród dzieci koordynacji, zwinności, szybkości, gibkości, a także umiejętności w operowaniu piłką. Rozwijanie umiejętności współdziałania w grupie, a także zdrowej rywalizacji sportowej oraz postawy „FAIR PLAY”. Nauka podstawowych elementów technicznych Futsalu i Beach Soccera.


TERMINY ZAJĘĆ:

W zależności od liczby chętnych zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach
16.05 – 20.00. oraz w soboty w godzinach dopołudniowych.


GRUPY TRENINGOWE:

Grupy max. 12 osobowe z podziałami na kategorie wiekowe oraz umiejętności techniczne. Każda grupa ma 2 treningi w tygodniu.


TRENERZY:

Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy, trenerzy – absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego posiadającymi kwalifikacje do prowadzenia zajęć z dziećmi.


ZGŁOSZENIA:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy: biuro@uksmilenium.pl lub uks_milenium@wp.pl w terminie do 8 września 2015r. W zgłoszeniu prosimy o podanie: imię i nazwisko dziecka, rocznik.

Po zgłoszeniu dziecka otrzymają państwo drogą mailową dokumenty do wydruku i wypełnienia, które należy potem dostarczyć do siedziby UKS MILENIUM Gliwice.