O włos od finału wojewódzkiego w turnieju Orlika 2015

O włos od finału wojewódzkiego w turnieju Orlika 2015

29 września 2015 Wyłączono przez admin

Zabrakło szczęścia by awansować do finału wojewódzkiego. W turnieju eliminacyjnym zagraliśmy z drużynami z Pyskowic, Radzionkowa oraz Tarnowskich Gór. Wysoka wygrana z ekipą z Tarnowskich Gór 4:0 była dobrym prognostykiem przed następnym spotkaniem. Z Radzionkowem zaczęliśmy bojaźliwie i bez przekonania, straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Jeden z naszych zawodników niefortunnie interweniował czym zaskoczył naszego bramkarza.  Mimo ogromnej przewagi w drugiej połowie i wielu 100% sytuacji przegraliśmy jak się później okazało mecz o awans – nie byliśmy gorsi, po prostu zabrakło nam szczęścia.  Mecz z Pyskowicami zagraliśmy o drugie miejsce w turnieju eliminacyjnym, pokonując naszych rywali 3:2.

Skład: Łukasz Łoś (B), Kacper Kosmal, Oliwer Stawiński, Tomasz Sobel, Jakub Kucza, Jacek Zwadło, Adam Kalla, Kamil Mainka, Piotr Ciupka, Michał Nitarski.