Opoczno Beach Soccer Cup – I i II miejsce !!!

Opoczno Beach Soccer Cup – I i II miejsce !!!

26 czerwca 2016 Wyłączono przez admin

25 czerwca 2016 roku po raz pierwszy w swojej historii zawodnicy Freshman D wyjechali na  turniej Beach Soccera w Polskę.  Pojechaliśmy do Opoczna na I Beach Soccer Opoczno Cup dla najmłodszych zorganizowany przez Gminę Opoczno oraz Ludowy Klub Sportowy Feniks Opoczno. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych przy iście Beach Soccerowej pogodzie. Gliwicka UKS-a pojechała i przywiozła złote i srebrne medale. To pierwsze osiągnięcie młodych Beach Soccerowców Milenium na arenie ogólnopolskiej.

W kategorii starszej (piłkarze urodzeni w latach 2002-2005), zagrało 5 drużyn: dwie reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Milenium Gliwice, Sielec Team oraz dwie pod szyldem LKS Feniks Opoczno. . Turniej Piłki Nożnej Plażowej w kategorii 2002-2005 grano systemem każdy z każdym, a mecze trwały 15 minut. Pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw zajęła drużyna UKS Milenium Gliwice 1 na drugim miejscu UKS Milenium Gliwice 2.

Wszystkie spotkania dostarczały wiele emocji do samego końca, była walka fair play i co najważniejsze dobra zabawa.


Wyniki spotkań Beach Soccer Opoczno Cup kategoria wiekowa 2002-2005:

LKS Feniks Opoczno I – LKS Feniks Opoczno II 3:3
UKS Milenium Gliwice I – UKS Milenium Gliwice II 5:2
LKS Feniks Opoczno II – UKS Milenium Gliwice I 2:4
Sielec Team – LKS Feniks Opoczno I 1:4
UKS Milenium Gliwice I – Sielec Team 9:0
UKS Milenium Gliwice II – LKS Feniks Opoczno II 4:0
Sielec Team – UKS Milenium Gliwice II 1:5
LKS Feniks Opoczno I – UKS Milenium Gliwice I 0:3
UKS Milenium Gliwice II – LKS Feniks Opoczno I 2:2
LKS Feniks Opoczno II – Sielec Team 1:3

Końcowa klasyfikacja Beach Soccer Opoczno kategoria wiekowa 2002-2005:

1. UKS Milenium Gliwice I 4 12pkt 21:4
2. UKS Milenium Gliwice II 4 7pkt 13:8
3. LKS Feniks Opoczno I 4 5pkt 9:9
4. Sielec Team 4 3pkt 5:19
5. LKS Feniks Opoczno II 4 1pkt 6:14

Najlepszy zawodnik turnieju – Mateusz Niesler (UKS Milenium Gliwice I).

Skład drużyny UKS Milenium Gliwice I: Mateusz Niesler, Dawid Mainka, Tomasz Zwadło, Jakub Ciupka, Benedykt Szostok, Michał Jędrzejewski, Artur Dutkiewicz. Trenerzy: Marcin Wawrzynek, Mateusz Wardziński.

Skład drużyny UKS Milenium Gliwice II: Sebastian Gatnar, Kamil Mainka, Paweł Terelak, Mikołaj, Grądzki, Tomasz Sobel, Kacper Kosmal, Piotr Czapla, Dawid Szymczyk. Trenerzy: Marcin Wawrzynek, Mateusz Wardziński.

GALERIA OPOCZNO BEACH SOCCER CUP 2016