OSTRE STRZELANIE W PYSKOWICACH

OSTRE STRZELANIE W PYSKOWICACH

1 grudnia 2016 Wyłączono przez admin

Najstarsza grupa treningowa FRESHMAN G rozegrała w środowy wieczór mecz kontrolny z zaprzyjaźnioną ekipą z FA Pyskowice. Nasi zawodnicy po mimo słabego początku 3:0 po 30 minutach gry pokazali charakter. Pierwsza bramka była sygnałem do odrabiania strat z 3:0 zrobiło się 3:3 by za kilka minut prowadzić już kilkoma bramkami. Cztero bramkowe prowadzenie nie zadowoliło ekipę Milenium. Akcje tworzone z pomysłem i przeplatane szybkimi zagraniami kompletnie zaskoczyły futsalowców z Pyskowic. Świetnie dysponowany tego wieczoru Łukasz Łoś popisywał się ogromnym refleksem nie pozwalając przeciwnikowi na zmniejszenie przewagi bramkowej. Końcowy wynik meczu 20:9 dla UKS MILENIUM Gliwice.

Wszyscy grający zawodnicy zaprezentowali dynamiczny i pomysłowy Futsal – nie było straconych piłek. To dobry prognostyk przed kolejnym sparingiem. Już we wtorek 6 grudnia 2016r. zagramy z AP Gliwice – rocznik 2002. Trzymajcie kciuki, zapraszamy do kibicowania.

Skład Milenium: Łukasz Łoś (B), Tomasz Zwadło, Oliwer Stawiński, Dawid Mainka, Michał Witkowski, Artur Dutkiewicz, Tomasz Sobel, Mikołaj Grądzki, Kacper Kosmal, Michał Jędrzejewski, Paweł Terelak, Mateusz Niesler.