Partner Techniczny

27 lipca 2014 Wyłączono przez admin

Dzięki wieloletniej współpracy z firmą All Sport, która od 6 lat zaopatruje UKS „MILENIUM” Gliwice
w sprzęt sportowy naszym partnerem technicznym została włoska firma GEMS.
Marka GEMS powstała we Włoszech w 1979 roku, przez lata doświadczeń, badań, produkcji, rozwoju nowych technologii oraz testów ze sportowcami produkty GEMS idealnie nadają się do uprawiania sportów drużynowych, szczególnie futsalu i piłki nożnej.
GEMS wyraża swoje produkty z duszą sportu, chcąc identyfikować w swoich produktach wybór zawodników, którzy mają swoje indywidualne cechy i potrzeby. Wymuszają one, aby dostosować do potrzeb użytkownika proces wprowadzenia produktu na rynek poprzedza stworzenie projektu, dobór odpowiednich materiałów, budowę prototypu, badania na dopasowanie, sprawdzenie, jakości, wydajności, dobór rozmiarów i kolorów, aż do uzyskania zdolności do reprezentowania wszystkich tych potrzeb w końcowym produkcie.
Już za kilka dni podczas Mistrzostw Polski w Beach Soccer 2014 w Ustce, drużyna UKS „MILENIUM” Gliwice wystąpi w strojach marki GEMS
Zachęcamy do obejrzenia oferty hurtowni All Sport
www.allsport.pl