Prezentacja drużyn MBSC 2015

Prezentacja drużyn MBSC 2015

13 czerwca 2015 Wyłączono przez admin

Dokładnie za 7 dni rozpocznie się VII edycja Milenium Beach Soccer Cup 2015! Wszystkie sprawy organizacyjne są już praktycznie dograne, mamy nadzieję że pogoda dopisze, wspaniała publiczność i niesamowity towarzyszący imprezą Beach Soccera klimat ! A tymczasem przedstawiamy kolejną drużynę która wystapi na MBSC 15 !

GTW Śląska Akademia Futbolu – Zespół który na co dzień występuje w II Ogólnopolskiej lidze Futsalu. W zeszłym roku podczas VI edycji Milenium Beach Soccer Cup byli jedyną drużyną, która w swoim składzie zgłosiła do turnieju dwie kobiety!. Brak doświadczenia na piasku nie świadczy o tym że GTW skazane jest na „pożarcie”, faworytami nie są ale w końcowej tabeli mogą namieszać, na to liczymy, przecież Beach Soccer to sport nieprzewidywalny.