Prezentacja drużyn MBSC 2015

Prezentacja drużyn MBSC 2015

14 czerwca 2015 Wyłączono przez admin

Kolejnym zespołem, który wystąpi w MBSC 2015 jest : Orbita – Drużyna powstała 1.06.2015 roku w dzień dziecka. Zespół zagadka, brak jakichkolwiek informacji na temat zespołu, bo jak widać krótka działalność klubu wiąże się z brakiem informacji odnośnie osiągnięć. Wiemy tylko tyle, że zespół złożony jest z zawodników grających na hali i trawie. Drużynę do turnieju zgłosił Przemysław Dewucki, reprezentant kraju w „halówce”. Mamy informacje, że w drużynie wystąpi kilku zawodników z Futsal ekstraklasy. Można się spodziewać, że drużyna będzie złożona z ciekawych graczy! Być może będzie to czarny „koń” tegorocznej imprezy. Ich atutem jest wspaniała atmosfera w zespole oraz wspaniała zabawa po zdobyciu bramki, jak widać zespół fantastycznie pasuje do rozgrywek Beach Soccera !