PRZEKAŻ 1% PODATKU NA UKS „MILENIUM”

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA UKS „MILENIUM”

30 grudnia 2016 Wyłączono przez admin

Rok temu nawiązaliśmy współpracę z FUNDACJĄ WSPIERANIA RATOWNICTWA GÓRSKIEGO, SPORTU ORAZ DZIAŁALNOŚCI CHARYTATYWNEJ RADAN. W imieniu UKS MILENIUM Gliwice składamy Serdecznie podziękowanie wszystkim Osobom, które po przez przekazanie 1% podatku za rok 2015 przyczyniają się do rozwoju naszego Stowarzyszenia. Dzięki Państwa wsparciu zebraliśmy kwotę 3 080,00. Pozyskane w ten sposób fundusze przysłużą się do kontynuacji naszych celów statutowych.

Raz jeszcze Dziękując Wszystkim mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Państwa wsparcie i życzliwość również w przyszłym roku.

Wszyscy, którzy chcą wesprzeć działania UKS „MILENIUM” Gliwice,  mogą przekazać 1% podatku na KRS: 0000283966 z celem szczegółowym: UKS „MILENIUM”. Państwa wpłaty pomogą nam rozwijać dalszą działalność gliwickiej UKS-y. Szkolenie dzieci i młodzieży jest naszym głównym celem – to przyszłość Beach Soccera.