Puchar 3 Maja

Puchar 3 Maja

13 maja 2014 Wyłączono przez admin

W sobotnie przedpołudnie nasi najmłodsi podopieczni zagrali w turnieju o Puchar 3 Maja, Wystawiliśmy dwie drużyny złożone z naszych najmłodszych podopiecznych 7-8 latków. Freshmani zmierzyli się z dwoma drużynami Czarnych Pyskowice oraz dwiema drużynami Futsal Akademia Pyskowice. Nie zabrakło emocji i pięknych akcji. Los sprawił, że w meczu o 3 miejsce zagrały drużyny UKS MILENIUM Freshman I i UKS MILENIUM Freshman II. Wynik tego meczu był sprawa drugorzędną, bowiem zdobyliśmy, jako klub kolejny puchar do kolekcji w tym tygodniu.
CZARNI Pyskowice I – UKS Milenium Gliwice I 3:0
UKS MILENIUM Gliwice II – Futsal Akademia Pyskowice I 2:1
UKS MILENIUM Gliwice II – CZARNI Pyskowice II 1:1
UKS Milenium Gliwice I – Futsal Akademia Pyskowice I 8:0
Mecz o 3 miejsce: UKS Milenium Gliwice I – UKS MILENIUM Gliwice II 0:1