Puchar Polski w Beach Soccer 2015

Puchar Polski w Beach Soccer 2015

3 lipca 2015 Wyłączono przez admin

UKS Milenium Gliwice – BSC Grembach Łódź 4:11. Niestety takim wynikiem zakończył się nasz pojedynek z wielokrotnymi mistrzami polski w Beach Soccer. Pierwsza tercja nie zapowiadała aż tak wysokiego wyniku bo po 12 minutach gry było 1:0 dla Grembacha. Niestety w drugiej tercji coś pękło i straciliśmy aż 4 bramki. Wprawdzie zdobyliśmy bramkę ale przeciwnicy szybko odpowiadali. Pojawiła się nadzieja gdy zdobyliśmy 3 bramkę i wydawało się ze coś zaskoczyło przy stanie 6:3 znowu coś poszło nie tak. Przeciwnicy ponownie odskoczyli i kontrolowali przebieg meczu.

Popełniliśmy zbyt wiele błędów prezentując niektóre bramki przeciwnikom. Niestety wiele zastrzeżeń możemy mieć do pracy sędziów – ale skoro mecz pucharu Polski sędziuje sędzia, który pierwszy raz ma do czynienia z Beach Soccerem i boi się gwizdać a jeśli już podjął próbę to zawsze na naszą niekorzyść.

Drużynie Grembacha gratulujemy zwycięstwa i życzymy sukcesów w sezonie 2015. Dzisiaj Grembach był od nas lepszy i zasłużenie wygrał.

Szkoda, że jadąc 600 kilometrów rozgrywamy tylko jedno spotkanie bo drużyna ELTAX Siwex nie stawiła się na rozgrywkach. Czy jest jakiś pozytyw ??? Na pewno doświadczenie, które jest nam tak bardzo potrzebne. Za tydzień gramy dalej, tym razem w I lidze gdzie w grupie powalczymy w rozgrywkach grupowych z Profart Głowno oraz BSC Grembach Łódź II.

Podziękowania dla kibiców którzy wspierali naszą drużynę z trybun.