Puchar Tymbarku w kategorii U-8 – złoto jest NASZE !!!

Puchar Tymbarku w kategorii U-8 – złoto jest NASZE !!!

9 kwietnia 2016 Wyłączono przez admin

Nasi najmłodsi zawodnicy wygrali finały województwa Śląskiego o puchar Tymbarka w kategorii U-8! Mimo słabego początku w fazie grupowej turnieju (remis 1:1 i przegrana 2:4) zawodnicy pokazali pazur, idąc jak burza przez pozostałe mecze. W finale nie dali szans drużynie LUKAM 2010 Górki Wielkie wygrywając aż 4:0 i zdobywając tytuł Mistrza województwa śląskiego! Najlepszym bramkarzem turnieju organizatorzy wybrali naszego zawodnika Igora Tkocz. Mamy nadzieje, że to nie jest ostatnie tak duże osiągniecie tego zespołu. Dla chłopaków należą się najwyższe słowa uznania. Każdy z nich zostawił na boisku mnóstwo sił oraz całe swoje serce. To dzięki walce od pierwszej do ostatniej sekundy cieszyliśmy się z historycznego sukcesu.


Mistrzami Śląska w kategorii U-8 zostali:
Igor Tkocz- najlepszy bramkarz turnieju
Dominik Mikuła
Jan Kozłowski
Daniel Mikuła (K)
Jakub Marcinów
Maksymilian Szczepaniak
Wojciech Zając
Jakub Głogowski
Leon Jasiński
Paweł Madej

Wielkie brawa dla naszych młodych zawodników- małych ciałem ale za to wielkich duchem!

Poniżej zapraszamy do galerii:

FINAŁ PUCHARU TYMBARKA U-8