Słaby występ w I lidze polskiego Beach Soccera

Słaby występ w I lidze polskiego Beach Soccera

13 lipca 2015 Wyłączono przez admin

Z wielkimi nadziejami i ambicjami pojechaliśmy na rozgrywki I Ligi do Chodczy. Niestety plany i marzenia o grze w barażach do ekstraklasy trzeba odłożyć na daleką przyszłość. Zagraliśmy najsłabszy turniej od 5 lat. Drużyna, która rok temu zdobywała Mistrzostwo Polski w kategorii U-21 niczym nie przypominała tej sprzed roku. Byliśmy zdecydowanie wolniejsi i słabsi fizycznie od przeciwników. Fatalna gra w defensywie i brak pomysłu na atak przeciwnika. To tylko, niektóre przyczyny kompromitującego występu I drużyny gliwickiej uks-y.


Poniżej przedstawiamy komplet wyników:

UKS Milenium Gliwice – BSC Pro-Fart Głowno 4:6 (1:3; 3:2: 0:1)

UKS Milenium Gliwice – BSC Grembach U-23 Łódź 6:1 (0:0; 1:0; 5:1)

Mecz o V miejsce:

UKS Milenium Gliwice – Bepack Firtech Beckerarena 2:8 (1:3; 0:2; 1:3)