SP 17  Mistrzem Gliwic szkół podstawowych w Beach Soccer

SP 17 Mistrzem Gliwic szkół podstawowych w Beach Soccer

17 maja 2016 Wyłączono przez admin

Za nami wielkie święto Beach Soccera, w dniach 11-13 maja 2016 roku rozegrano VI Mistrzostwa Gliwic Szkół Podstawowych w Beach Soccer 2016. Aż 21 reprezentacji gliwickich szkół podstawowych rywalizowało przez 3 dni o tytuł najlepszej „podstawówki w piłce kopanej na piasku” w Gliwicach. W VI edycji imprezy nie brakowało momentów wzruszeń – łez radości ze zwycięstw i smutku po przegranych. Ogromne emocje, palące słońce, wspaniała muzyka i gorący piasek sprawiły, że każdy zapamięta tą imprezę na wiele lat. Po rozgrywkach grupowych, które odbywały się 11 i 12 maja przyszedł czas na rozgrywki pucharowe. 13 maja 2016 roku z 21 drużyn pozostało tylko 8 najlepszych reprezentacji szkół podstawowych. Mecze ćwierćfinałowe wyłoniły półfinalistów. W pierwszym półfinale SP 17 pokonało reprezentacje SP 16 4:2. W drugim półfinale SP 9 musiało uznać wyższość zawodników z SP 8 (0:3). W meczu o 3 miejsce lepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 9 pokonując 16 3:0. W wielkim finale gospodarze turnieju (SP 17) nie dali żadnych szans swoim kolegom z Bojkowa (SP 8) pokonując swoich rywali 4:0.

Poniżej link do galerii zdjęć:

MISTRZOSTWA GLIWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W BEACH SOCCER 2016