Sportowa Twarz Gliwic 2014

Sportowa Twarz Gliwic 2014

16 kwietnia 2015 Wyłączono przez admin

Poznaliśmy laureatów piątej edycja plebiscytu Dziennika Zachodniego w Gliwicach i portalu NM na Sportową Twarz Gliwic. Przez trzy tygodnie trwało głosowanie a w dniu dzisiejszym odbyła się uroczysta gala wręczenia pamiątkowych statuetek oraz dyplomów.  Laureaci zostali zaproszeni do restauracji na stadionie Piasta Gliwice. Sportową Twarzą Gliwic 2014 roku zostali wybrani założyciele UKS MILENIUM Gliwice, pomysłodawcy budowy boiska do Beach Soccera, trenerzy drużyny młodzieżowych Mistrzów Polski w Beach Soccer 2014 – Marcin Wawrzynek oraz Mariusz Mrózek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przez trzy tygodnie oddawali głosy na naszych laureatów. To ogromne wyróżnienie dla całego klubu UKS MILENIUM Gliwice, kibiców, sponsorów oraz przyjaciół.