Trochę gorącej historii na chłodne jesienne wieczory

Trochę gorącej historii na chłodne jesienne wieczory

29 września 2014 Wyłączono przez admin

Lipiec rok 2009. Na poniższym zdjęciu młode „milenijne lwy” nerwowo oczekują na rozpoczęcie serii rzutów karnych, które miały wyłonić zwycięzcę I edycji Black Power Beach Soccer Cup, turnieju organizowanego w Trębach Starych.

Nikt z obecnych tam uczestników nie przypuszczał, że już za chwilę drużyna, która przyjechała tam po naukę pokona dużo starszych i bardziej doświadczonych zawodników, tym samym otwierając nowy rozdział w historii polskiego Beach Soccera.

Za chwilę rzut karny wykorzysta 15 letni Marek Gajda, który parę lat później zagra w Reprezentacji Polski i sensacja gotowa! UKS Milenium wygrywa pierwszy w swojej historii turniej, czym wysyła w Beach Soccerowy świat wiadomość, że o to rodzą się przyszli mistrzowie. Seniorski turniej wygrywają „dzieciaki”. W końcu najstarszy Marcin Łątkowski miał dopiero 17 lat a najmłodszy Patryk Nowak zaledwie 13!
Zdumione władze PFBS przyznały nam dziką kartę i 2 tygodnie później wystąpiliśmy w Pucharze Polski w Białymstoku gdzie również pokazaliśmy że przyszłość należy do nas.