V Mistrzostwa Gliwic Szkół Gimnazjalnych w Beach Soccer 2016

V Mistrzostwa Gliwic Szkół Gimnazjalnych w Beach Soccer 2016

22 maja 2016 Wyłączono przez admin

Za nami V edycja Mistrzostw Gliwic Szkół Gimnazjalnych w Beach Soccer. Zawodnicy postarali się aby licznie zgromadzona publiczność na trybunach miała co podziwiać. Nie brakowało walki, pięknych bramek oraz dramaturgii. Wielokrotnie o zwycięstwie decydowały rzuty karne – a jak wiemy na piaszczystej murawie to ogromna loteria.

Mistrzostwo zdobyła reprezentacja Gimnazjum Nr 2 – zawodnicy „dwójki” grali najrówniej, utrzymując przez cały turniej wysoką skuteczność. W finale pokonali Gimnazjum Nr 3 w ostatnich sekundach meczu (2:1). Miejsce trzecie w finale pocieszenia wywalczyli gospodarze turnieju – Gimnazjum Dwujęzyczne pokonując Gimnazjum Nr 15 (3:1).

Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został strzelec 11 bramek – Jakub Borkowski (GIM Nr 9).

MVP zawodów wybrano Jakuba Króla (GIM Nr 2).

Najlepszym bramkarzem okrzyknięto Jana Byrczka (GIM Nr 3).


Zapraszamy do galerii zdjęć – autorem fotografii jest Jakub Karmański.

https://goo.gl/photos/CDSmLemL4PXMZyvW6