Wpisy z roku 2008

Wpisy z roku 2008

4 grudnia 2008 Wyłączono przez admin

MILENIUM VIP GLIWICE 2008 – KRÓTKIE PODSUMOWANIE !!!

Czas biegnie nieubłaganie, rok 2008 dobiega do swego końca, postanowiliśmy podsumować okres, w którym tak wiele się wydarzyło.

Wszystkie sukcesy sportowe nie były by możliwe bez wielu wydarzeń, które towarzyszyły w życiu naszego klubu. Rok 2008 to przede wszystkim nawiązanie współpracy z wieloma firmami, które to postawiły na rozwój młodej drużyny. Dzięki pomocy finansowej, a także rzeczowej udało się wybudować pierwsze w Gliwicach oficjalne boisko do Beach Soccera.

Udział w wielu zawodach, a przede wszystkim w Mistrzostwach Polski Juniorów przyczynił się do tego, że stajemy się rozpoznawalni w gronie osób związanych na co dzień z piłką nożną w Gliwicach.

Sukcesy sportowe, przyjazne relacje między zawodnikami, a także atmosfera wzajemnego szacunku sprzyja rozwojowi klubu. Liczymy na to, że rok 2009 przyniesie nam jeszcze więcej dni radosnych, czego życzymy wszystkim w Nowym Roku.

Zawodnicy, Zarząd, Trenerzy UKS VIP MILENIUM

 

Nasze największe sukcesy:

1 lutego 2008 roku – rusza nasza oficjalna strona klubu UKS MILENIUM.

20 lutego 2008 roku – w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach nasza drużyna zdobyła Mistrzostwo Gliwic w unihokeju Szkół Gimnazjalnych.

6 kwietna 2008 roku – awans do drugiej rundy turnieju Coca Cola Cup 2008.

5 – 8 czerwca 2008 roku – zaczynamy przygodę z Beach Soccerem, nasz pierwszy turniej w Poddębicach.

21 czerwca 2008 roku – Zgierz, Energa Beach Soccer Cup 2008, zajmujemy bardzo wysokie 4 miejsce, „Beach Soccer – I love this game”.

17 lipca 2008 roku – mamy naszego klubowego busa, dzięki współpracy z firmą transportową „Dyjach Transport”.

26 lipca 2008 roku – Sztutowo, godzina 10.30 debiut na Mistrzostwach Polski Juniorów w Beach Soccera, zajmujemy VI miejsce i zdobywamy puchar FAIR PLAY.

30 Sierpnia 2008 roku – godzina 13.30 wystrzeliły szampany, nieoficjalnie otwieramy nasze Beach Boisko, później już tylko gra i radość z możliwości „zabawy piłką w piachu”.

6 września 2008 roku – pierwszy oficjalny trening drożyny „MILENIUM VIP GLIWICE” na swoim boisku.

10 października 2008 roku – sztafetowe biegi przełajowe szkół gimnazjalnych – zajmujemy IV miejsce w Gliwicach.

11 października 2008 roku – pierwszy między państwowy mecz Beach Soccera na MILENIUM ARENA, Polska – Niemcy, wygrywamy 5:0.

28 – 30 listopada 2008 roku – udział w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej halowej HURY CUP 2008.

10 grudnia 2008 roku – pierwsza runda Gliwickiej Ligi Halowa Szkół Gimnazjalnych Chłopców za nami, na półmetku rozgrywek zajmujemy bardzo wysokie drugie miejsce.

12 grudnia 2008 roku – III miejsce w kolejnej edycji Halowego Turnieju Mikołajkowego, to bardzo udany występ naszej drużyny chłopców, nasi gimnazjaliści jako jedyni walczyli ze szkołami średnimi.

12 grudnia 2008 roku – zakończyła się pierwsza runda Międzyszkolnej Ligi Futsalu Dziewcząt. Nasza drużyna kończy rundę z 6 miejscem w tabeli.

16 grudnia 2008 roku – III miejsce wywalczyły dziewczyny w Mistrzostwach Gliwic w Piłce Halowej Szkół Gimnazjalnych.

17 grudnia 2008 roku – zdobywamy Mistrzostwo Gliwic w Piłce Nożnej Halowej Szkół Gimnazjalnych.

30.12.2008

 HARY CUP 2008

Drużyna MILENIUM VIP GLIWICE w dniach 28 – 30 listopada 2008 roku wzięła udział w V edycji turnieju halowego Hary Cup 2008, który odbył się w Łodzi. Zajęliśmy VIII miejsce nie zapominajmy jednak, że to masz debiut na arenie ogólnopolskiej.

Obszerne sprawozdanie i zdjęcia z wyjazdu i turnieju HARY CUP 2008 w dziale imprezy oraz galeria.

25.11.2008MECZ SPARINGOWY REMEDIUM PYSKOWICE – 3:7 – MILENIUM VIP GLIWICE

25 listopada drużyna chłopców Milenium Vip Gliwice zmierzyła się w meczu sparingowym z juniorami Remedium Pyskowice. Mecz obfitował w wiele ciekawych zagrań, obie drużyny nie oszczędzały sił. To pierwszy spring z drużyną typowo futsalową. Korzystny wynik, który osiągnęliśmy jest dobrym prognostykiem na przyszłość. Ważny był styl gry, drużyna zaprezentowała kilka ładnych akcji, po których zdobyliśmy bramki. Nie wpadajmy jednak w euforię i pamiętajmy że to dopiero początek przygody z futsalem i Beach Soccerem.

Strzelcy bramek:

Dawid Burzawa – 2
Piotr Jendrzyca – 1
Marcin Sklorz – 3
Remedium – 1 bramka samobójcza

 

25.11.2008


SZTAB SZKOLENIOWY MILENIUM VIP GLIWICE – POWIĘKSZONY !!!

Prawdopodobnie od piątku 30 października do „rodzinki” MILENIUM dołączy nowa osoba, nie będziemy zdradzać szczegółów do momentu podpisania definitywnego porozumienia, z nieoficjalnych źródeł wiadomo tylko, że będzie to trener bramkarzy.

29.10.2008BEACH BOISKO

Budowa boiska nieustannie zbliża się ku końcowi. Udało nam się wyposażyć nasze boisko w sprzęt spełniający wymogi Polskiej Federacji Beach Soccera. Bramki,siatki na bramki, linie, piłko chwyty, tablica wyników, chorągiewki wyznaczające pole gry w przeciągu dwóch tygodni sukcesywnie montowaliśmy na naszym boisku. Najtrudniejszym zadaniem był montaż piłko chwytów, których wysokość to 8 metrów i 7 metrów od strony szkoły. Dzięki pomocy ze strony Pana Herza który to udostępnił nam zwyżkę oraz poświęcił swój czas wolny udało nam się zamontować po obu stronach boiska piłko chwyt, który idealnie spełnia swoje zadanie. Obecnie staramy się pozyskać sponsorów na dokończenie prac związanych przy montażu sztucznego oświetlenia na terenie obiektu. Chcemy również stworzyć ciąg komunikacyjny z kostki brukowej, oraz wyremontować lampy znajdujące się na terenie naszej szkoły.
Stało się mamy nasze oficjalne boisko z licencją Polskiej Federacji BS.

www.beachsoccer.pl – Federacja doceniła nasze starania !!!

21.10.2008


 

BEACH SOCCER – PIERWSZY MECZ MIĘDZYPAŃSTWOWY NA MILENIUM ARENA !!!

W dniu 11 października uczyliśmy podstaw i trenowaliśmy z niemieckimi uczestnikami szkolnej wymiany. Cała wymiana była podzielona na dwie grupy z którymi osobno trenowaliśmy. Pierwsza grupa pojawiła się o godz.9:30. Jak przed każdym treningiem przeprowadziliśmy dokładną i wyczerpującą rozgrzewkę, po czym zaczęliśmy trenować z piłkami. Przy każdym ćwiczeniu nasi sąsiedzi z zachodu uważnie się nam przyglądali a chwilę później powtarzali ćwiczenia po nas. Gdy już wszyscy oswoili się z piłkami przeszliśmy do trenowania strzałów. Okazało się, że jeden z niemieckich graczy jest bramkarzem więc od razy wysłaliśmy go na bramkę. Strzelaliśmy z wielu pozycji, z podrzutu oraz z piachu. Po 90 minutach ciężkiego treningu rozegraliśmy pierwszy w historii Milenium mecz międzypaństwowy w którym reprezentacja Milenium pokonała reprezentacje niemieckich uczniów 5:0. Oczywiście to spotkanie miało charakter przyjacielski a więc nie było w nim ostrej rywalizacji o piłkę oraz nieczystych zagrań. Po meczu wszyscy sobie podziękowaliśmy i pożegnaliśmy się w miłych nastrojach. Chwilę później pojawiła się druga grupa z którą także trenowaliśmy oraz uczyliśmy zasad gry w Beach Soccer. Na zakończenie zagraliśmy kolejne spotkanie wygrywając tym razem 7-1. Obejrzeliśmy także jak niemiecka wymiana gra pomiędzy sobą. Mamy wielkie nadzieje, że treningi jaki udzieliliśmy bardzo się podobały oraz dostarczyły wiele przyjemności. Liczymy także na to, że coraz częściej będą odwiedzać nas ludzie, którzy będą chcieli zobaczyć co to znaczy Beach Soccer.

11.10.2008BEACH SOCCER – WYPOSAŻANIE BOISKA

Boisko do Beach Soccera już wkrótce spełniać będzie wszystkie wymagania jakie nakłada Federacja Beach Soccera, mamy nadzieje że we wtorek wykonamy ostateczne prace związane z wyposażeniem areny sportowej. Pozostaje zamocowanie siatek na piłko chwytach, montaż bramek, taśm wyznaczających pole gry oraz chorągiewek teleskopowych. To jednak nie koniec inwestycji, pomimo , że nasze boisko jest już wykorzystywane, cały czas poszukujemy środków na dalszy jego rozwój (oświetlenie, ciągi komunikacyjne).

08.10.2008WYPOSAŻENIE BOISKA

W przyszłym tygodniu 'MILENIUM ARENA” wyposażona zostanie w profesjonalny sprzęt do gry w Beach Soccera: bramki, siatki, taśmy wyznaczające boisko, chorągiewki, piłko chwyty oraz elektroniczną tablice wyników, niezbędna do rozgrywania meczy.

11.09.2008BUDOWA BOISKA – PODZIĘKOWANIA

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego „MILENIUM” składa serdeczne podziękowania dla „ekipy”, która przez okres wakacji budowała boisko do Beach Soccera. Gratulacje panowie w końcu udało się osiągnąć cel. Szczególne podziękowania dla:
Patryka Nowaka
Kamila Kiklaisza
Marka Gajdy
Damiana Stawińskiego
Pawła Jendrzycy
Piotra Jendrzycy

Dziękujemy również osobą, które także mają wkład w budowę boiska, jednak inne obowiązki przeszkodziły im w pełnym zaangażowaniu w budowę
Podziękowania dla:
Błażeja Giemzy
Michała Dendzika
Marcina Sklorza
Wojtka Żura
Marka Czecha
Dawida Burzawy
Bartka Koniecznego
Michała Żura
Marcina Słodczyka
Michała Magiery

Szczególne wyrazy uznania dla Darka Czecha. Dzięki pomocy z jego strony oraz dużej wiedzy z budownictwa udało nam się przebrnąć przez kolejne etapy budowy.

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy wspierali nas duchowo, podtrzymywali w trudnych momentach, oraz służyli pomocą.

Dziękujemy dyrekcji naszej szkoły za pomoc przy realizacji projektu budowy boiska do Beach Soccera.

Zarząd UKS Milenium
Marcin Wawrzynek
Mariusz Mrózek

31.08.2008BUDOWA BOISKA W SOBOTNI DZIEŃ

Ostatnia sobota przed rozpoczęciem roku szkolnego minęła bardzo pracowicie. Dzięki uprzejmości pana Adama Kuczy na teren naszego boiska wjechały dzisiaj dwie koparki które z łatwością poradziły sobie z rozsypaniem piasku po terenie boiska. Ku naszemu zaskoczeniu 750 ton piasku wystarczyło na rozsypanie
40 – 45 cm warstwy. Dzięki tej ilości piasku boisko spełnia wymogi Polskiej Federacji Beach Soccera.
O godzinie 14.00 nastąpiło nieoficjalne otwarcie boiska, polały się szampany został „wmurowany” kamień węgielny pochodzący z Dżwiżyna. W postaci piasku przywiezionego z nad morza. Po uroczystym otwarciu i złożonych sobie wzajemnie podziękowaniach za wytrwałość przy tej inwestycji, rozegraliśmy pierwszego mecza. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni, że w końcu możemy grać w Beach Soccera na własnym boisku.

30.08.2008BOISKO BEACH SOCCERA !!!

Czwartek upłynął nam na uporządkowywaniu terenu wokół band boiska – dwie strony wyglądają już całkiem ładnie, brakuje tylko trawy która również zostanie zasiana w najbliższym czasie. Jeśli pogoda nie pokrzyżuje nam planów to w piątek prace kosmetyczne wokół beach boiska zostaną ukończone.

28.08.2008MASZTY ZAMOCOWANE !!! – KOSMETYKA BOISKA !!!

W dniu dzisiejszym „MILENIUM BEACH SOCCER ARENA” nabrała profesjonalnego wyglądu, zainstalowano maszty, na których umieszczone zostaną jupitery oświetlające boisko, co pozwoli na organizowanie meczy i treningów w późnych godzinach wieczornych. Na masztach zawiśnie 6 jupiterów każdy o mocy 2500 wat. Rozpoczęto również kosmetykę boiska, teren wokół „stadionu” musi być wyrównany i oczyszczony ze wszelkich kamieni. Na zakończenie prac rozgarnięty zostanie piasek ale termin wykonania tych prac jak na razie jest odległy. Termin kopnięcia pierwszej piłki na piachu nieubłaganie oddala się, ale podobno pogoda we wrześniu ma być upalna – Damy rade !!!

27.08.2008SKOŃCZYŁ SIĘ KOLEJNY TYDZIEŃ CIĘŻKIEJ PRACY !

Minął przedostatni tydzień wakacji, w którym nasza ekipa „Milenium” dzielnie pracowała przy budowie boiska. To był bardzo ciężki tydzień od poniedziałku nasza „dniówka” nie trwała krócej niż 10 h pracy a w kluczowym momencie osiągnęła 13 h. Jednak z dnia na dzień widać postępy, w poniedziałek boisko będzie ogrodzone bandami. Jeżeli szczęście nam dopisze w tym też dniu piasek zostanie rozsypany po całym boisku, a we wtorek ekipa budowlana kopnie pierwsza piłkę w stronę bramki. Niestety nie będzie to koniec budowy. Przed nami stawianie oświetlenia, zbieranie funduszy na dokończenie prac, a prace związane z „kosmetyką” boiska mogą zająć około tygodnia. Wszyscy jesteśmy przepracowani jednak termin oddania boiska do użytku goni, jest nim 01.09.2008r. Czyli pierwszy dzień rozpoczęcia roku szkolnego. W tym też dniu wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Zdjęcia już wkrótce.

22.08.2008BEACH SOCCER – JESZCZE KILKA DNI

Dzisiaj dzień zaczął się wyjątkowo wcześnie bo już o godzinie 7.00. Rano ekipa „MILENIUM” rozpoczęła kolejny dzień zmagań z budową boiska. Już tylko kilka dni dzieli nas od zakończenia budowy upragnionego beach soccer boiska, im bliżej końca tym dłużej pracujemy, dzisiaj pobiliśmy rekord 13 godni pracy z małymi przerwami na posiłek. Humory wszystkim dopisują, dzień pracy przebiega nam przyjemnie i często mamy okazję się pośmiać sami z siebie?. Dzisiaj dostaliśmy bardzo dobrą wiadomość od producenta latarni firmy ALUM AST . Nasz nastrój poprawił się jeszcze bardziej, jako jedyni będziemy mieli pierwsze w Polsce boisko ze sztucznym oświetleniem naszego Beach Boiska. Budowa boiska przebiega bardzo sprawnie, tylko dlatego, że część uczniów mimo wakacji dzielnie dzień w dzień przychodzi nam z pomocą. Dodatkowo zmotywowali kolegów do pomocy i dzisiaj nasza ekipa liczyła aż 12 osób. Zawdzięczamy „Skuter – owi” dawkę rozrywki i gadaniny przez większość dnia. „Gajda” z kolei nie boi się najcięższej pracy i nieustannie jest tam gdzie potrzeba siły i determinacji. Dzięki „Paprykowi” mamy dostęp do prądu, kamieni, narzędzi, oraz dreszczyku emocji przy naszej pracy. „Stawi” jest naszym operatorem betoniarki, dzięki niemu nasze konstrukcje przetrwają długie lata. Reszta naszej ekipy jest równie zasłużona. Motywacji PANOWIE już wkrótce zagramy na naszym boisku. I wtedy będziemy mogli dążyć do naszego celu,a mianowicie: „TYTUŁ MISTRZA POLSKI JUNIORÓW W BEACH SOCCERZE”.

20.08.2008BUDOWA BOISKA – PIŁKO CHWYTY

Kolejny ciężki dzień pracy za nami, montaż piłko chwytów pochłania ogromne ilości energii. W piekącym słońcu ciąg dalszy wykopywania dziur, malowania band i tysiąc innych prac związanych z budową boiska. Pocieszające jest to , że widać powoli „koniec” naszego przedsięwzięcia. A tutaj prezentujemy kolejną serię zdjęć z budowy.

19.08.2008BUDOWA BOISKA – 22.08.2008 CZY ZAGRAMY NA NASZYM BOISKU

Obecnie jesteśmy na etapie montażu słupków które wspierać będą bandy(60 sztuk), w poniedziałek okaże się czy do piłko chwytów wykorzystamy latarnie czy rury stalowe, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem w piątek zagramy pierwszy wewnętrzny meczyk na piachu, zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy.

16.08.2008BUDOWA BOISKA – BUDOWA BAND ROZPOCZĘTA

Rozpoczęto montaż narożnych słupków, wyznaczono dokładny zarys boiska, teraz pozostaje zamontowanie 56 pojedynczych ceowników , w które mają być umieszczone bandy.

09.08.2008BUDOWA BOISKA – OPERACJA PIASEK ZAKOŃCZONA

W dniu dzisiejszym na terenie boiska do Beach Soccera pojawiły się ogromne ilości świeżego piasku, to kolejny etap budowy, wszystko wskazuje że do końca sierpnia budowa zostanie ukończona, a na pierwsze oficjalne boisko z licencja BSP wybiegną zawodnicy Milenium Vip Gliwice.

05.08.2008VI MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIOROW W BEACHSOCCERZE

W sobotę 26 lipca o godzinie 10.30 nasza reprezentacja MILENIUM VIP GLIWICE zadebiutowała na Mistrzostwach Polski Juniorów w Beach Socerze, Okazało się że w debiucie udało nam się wywalczyć VI miejsce oraz zostaliśmy szczęśliwymi posiadaczami Pucharu „FAIR PLAY”. Mistrzostwo Polski zdobyła miejscowa ekipa a mianowicie drużyna HEMAKO SZTUTOWO pokonując naszych przyjaciół z OK PODDĘBICE dopiero w czwartej serii rzutów karnych. Emocje były ogromne nasza drużyna okazała się najmłodszą ekipa tej imprezy mimo tego wzbudziła zainteresowanie a ludzie , którzy znają się na Beach Soccerze od lat jednoznacznie stwierdzili, że na następnych mistrzostwach możemy sprawić wielką niespodziankę.

28.07.2008MAMY NASZEGO KLUBOWEGO BUSA !!!

No i stało się teraz na nasze wyjazdy jeździć będziemy naszym klubowym busem , dzięki współpracy z firmą transportową „DYJACH TRANSPORT” . 🙂

19.07.200819 LIPCA 2008 ROKU – ROZPOCZYNAMY PRZYGODE Z BEACH SOCCEREM – MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

W sobotę 19 lipca we wczesnych godzinach rannych wyruszamy na I w naszej historii Mistrzostwa Polski w Beach Soccerze, wynik jest wielką niewiadomą ale każdy po cichu liczy na jakąś większą niespodziankę. 🙂

19.07.200812 LIPCA 2008 ROKU – ROZPOCZYNA SIĘ BUDOWA BOISKA DO BEACH SOCCERA

Od soboty 12 lipca na terenie ZSO Nr 12 w Gliwicach , rusza budowa boiska do Beach Soccera, w pierwszej fazie budowy wybrana zostanie ziemia – prace wykona firma BUD SERWIS z Gliwic. (zapraszamy wszystkich zainteresowanych pomocą w budowie, przydadzą się każde ręce. 🙂

09.07.2008WKRÓTCE RUSZA BUDOWA BOISKA DO BEACH SOCCERA

W dniu 24 czerwca na terenie ZSO Nr 12 w Gliwicach odbyło się spotkanie ze sponsorami i osobami prywatnymi zainteresowanymi budową boiska do Beach Soccera. Już wkrótce do akcji wkroczy sprzęt ciężki aby wykopać dół, który zasypiemy piaskiem, wyznaczono już teren na którym powstanie pierwsze oficjalne boisko do Beach Soccera na Śląsku.

30.06.2008ENERGA BEACH SOCCER JUNIOR CUP W ZGIERZU

Kolejny turniej za nami, pojechaliśmy po naukę i nowe doświadczenia, z meczu na mecz nasza gra wyglądała lepiej, dowodem są 2 remisy i dwie wygrane w rundzie rewanżowej.

22.06.2008TROPICANA KATOWICE – MILENIUM VIP GLIWICE

Nie mamy jeszcze boiska wystąpiliśmy w jednym turnieju a już pojawiają się sparingpartnerzy – Tropicana Katowice to drużyna która, już za tydzień wystąpi w Eliminacjach Mistrzostw Polski w Beach Soccerze (Poddębice), trzymamy kciuki.

15.06.2008ENERGA BEACH SOCCER JUNIOR CUP W ZGIERZU

W dniu 21 czerwca wyjeżdżamy na młodzieżowy turniej Beach Soccera „ENERGA BEACH SOCCER JUNIOR CUP W ZGIERZU” będzie to nasz drugi turniej Beach Soccera w historii. Tym razem drużyna MILENIUM VIP GLIWICE zmierzy się z rówieśnikami w kategorii wiekowej 1992 i młodsi.
Do chwili obecnej, do turnieju zgłosiły się drużyny:

 1. Milenium Vip Gliwice

 2. Młode Wilki MAT Włókniarz Zgierz

 3. Włókniarz Pabianice

 4. PTC Pabianice

 5. Zina Łódź

 6. Ner Poddębice

 7. Rodło Opole

 8. SKP Słupca

 9. Sęp Czarnocin

 10. Polonia Bytom

 11. MK Katowice

15.06.2008PODDĘBICE 2008 – MIASTO BEACH SOCCERA

Poddębice małe miasto w okolicach Łodzi to właśnie tam reprezentacja Milenium rozegrała swój pierwszy oficjalny turniej BEACH SOCCERA – w skrócie można powiedzieć , to jest to co daje nam radość do życia nauki i pracy, „BEACH SOCCER to jedna wielka rodzina” (już wkrótce obszerne info o całym zgrupowaniu i wyjeździe).

8.06.20081 CZERWCA 2008 – FESTYN RODZINNY

Jak co roku nauczyciele, uczniowie i rodzice Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Gliwicach-Brzezince łączą swe wysiłki, organizując Szkolny Festyn. Byłoby nam niezwykle miło, gdybyście zechcieli Państwo uczestniczyć w tym niezwykłym święcie naszej szkoły. Tegoroczny festyn odbędzie się w niedzielę 01 czerwca. Początek imprezy przewidziany jest na godzinę 14.00 Mamy nadzieję, że – niezależnie od pogody – różnorodność zaplanowanych atrakcji zachęci Państwa do współuczestniczenia w wydarzeniu ważnym dla całej naszej szkolnej społeczności. Dyrektor, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Gliwicach.

27.05.20085 – 8 CZERWCA 2008 – BEACH SOCCER W PODDĘBICACH

Dnia 5 maja reprezentacja UKS „MILENIUM” wyjeżdża na zgrupowanie w Poddębicach. Celem obozu jest zapoznanie się zawodników z techniką, taktyką oraz przepisami gry. Będziemy mieli przyjemność zmierzyć się z drużynami zawodowo grającymi w Beach Soccera.

10.05.200826 KWIETNIA 2008 – MISTRZOSTWA GLIWIC NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW SAMORZĄDOWYCH W PIŁCE SIATKOWEJ

26 kwietna 2008 roku na obiektach sportowych Zespołu Szkół Łączności rozegrane zostaną kolejne Mistrzostwa Gliwic nauczycieli i pracowników samorządowych w piłce siatkowej, po raz pierwszy wystartuje reprezentacja ZSO nr 12 – przyjdź zobacz i kibicuj.

09.04.200826 MARCA 2008 – MECZ REPREZENTACJI POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ

W środę 26 marca 2008 roku o godzinie 16.00 wyjeżdżamy na mecz Reprezentacji Polski w piłce nożnej ze Stanami Zjednoczonymi. Jednocześnie przypominamy , że wszyscy jadący na to spotkanie powinni dostarczyć zgody rodziców na wyjazd oraz opłacić koszty przejazdu w kwocie 32 zł. Na mecz zabieramy tylko i wyłącznie barwy narodowe, przewidywana godzina powrotu z meczu 0.00 – 1.00.

21.03.2008„KIRCHHOFF” I „TECHMAX” KOLEJNYMI SPONSORAMI BUDOWY BOISKA DO BEACH SOCCERA

Udało się pozyskać kolejnych sponsorów , którzy pomogą zrealizować inwestycję budowy boiska, przedstawiciele obu firm zaoferowali swoją pomoc przy inwestycji budowy boiska sportowego do piłki nożnej plażowej.

06.03.2008KLUB „VIP” STAWIA NA ROZWÓJ BEACH SOCCERA W GLIWICACH

Zarząd klubu UKS MILENIUM nawiązał współprace z właścicielem klubu bilardowego „VIP” mieszczącego się w Gliwicach przy ulicy Pszczyńskiej. Właściciel klubu zaoferował pomoc przy realizacji inwestycji budowy boiska.

27.02.2008