WYSOKA PORAŻKA NA ZAKOŃCZENIE RUDNY JESIENNEJ

WYSOKA PORAŻKA NA ZAKOŃCZENIE RUDNY JESIENNEJ

5 listopada 2017 Wyłączono przez admin

Drużyna UKS Milenium rocznik 2008 po zeszłotygodniowej porażce w Toszku chciała się pokazać z dobrej strony w meczu z Futsal Akademią Pyskowice. Niestety po szybko strzelonym golu, nasi zawodnicy popełniali zbyt dużo błędów i już do końca meczu nie potrafili nawiązać wyrównanej rywalizacji z naszymi przeciwnikami. Ostatecznie, pomimo wysokiej porażki na zakończenie (2:16), pierwszą w historii rundę w rozgrywkach trawiastych należy uznać za udaną. Wygraliśmy 5 meczów, przegrywając trzykrotnie i nie notując ani jednej porażki na boisku w Brzezince. Pamiętajmy jednak że, nie wynik i miejsce w tabeli jest na tym etapie kariery młodych adeptów najważniejsze, lecz stałe podnoszenie własnych umiejętności. Piłka nożna jest na tyle pięknym sportem, że nie można długo rozpamiętywać porażek, gdyż trzeba się przygotowywać do kolejnych zawodów. Czekamy zatem na turnieje halowe, a najbliższy już 19 listopada!