Znakomita postawa drużyny U-8 w Pucharze Tymbarka 2016

Znakomita postawa drużyny U-8 w Pucharze Tymbarka 2016

25 października 2015 Wyłączono przez admin

W bieżącym tygodniu rozegrano turnieje eliminacyjne o Puchar Tymbarka 2016. Wprawdzie występowaliśmy, jako SP nr 17 Gliwice, ale wszyscy doskonale wiedzą, że 95% zawodników to nasi podopieczni z sekcji UKS MILENIUM Freshman. Wystartowaliśmy w trech kategoriach wiekowych U-12, U-10, U-8. Największa niespodziankę sprawiła drużyna U-8, która w nieprawdopodobnych okolicznościach awansowała do rozgrywek finałowych a później w wielkim finale zapewniła sobie awans do finału wojewódzkiego, który rozegrany zostanie na wiosnę 2016.


Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki meczów naszej drużyny w kategorii U-8:
AF (Zabrze) – SP 17 (Gliwice) 0:14
GTW – ŚAF – SP 17 (Gliwice) 1:6
PÓŁFINAŁ: SP 17 (Gliwice) – SP (Gierałtowice) 7:0
FINAŁ: SP 1 (Makoszowy) – SP 17 (Gliwice) 3:4

Zwracamy uwagę na bilans bramek naszych podopiecznych 31 zdobytych przy 4 straconych – to robi wrażenie!!!

Drużynę SP 17 w kategorii U-8 reprezentowali: Paweł Madej, Maksymilian Sczepaniak, Leon Jasiński, Jakub Głogowski, Jakub Marcinów, Dominik Mikuła, Daniel Mikuła, Igor Tkocz.

Szczęścia zabrakło drużynie w kategorii U-10, jeden punkt dzielił nas od awansu finałów regionalnych. Pechowa bramka samobójcza w jednym z meczów przesądziła o zajęciu w grupie 2 miejsca. Potencjał drzemiący w tej kategorii wiekowej wszyscy przeciwnicy poznają za rok – oni naprawdę potrafią świetnie grać w piłkę.

Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki meczów naszej drużyny w kategorii U-8:
SP 17 (Gliwice) – SP 5 (Pyskowice) 7:0
ZS-P 5 (Gliwice) II – SP 17 (Gliwice) 3:3
SP (Gierałtowice) – SP 17 (Gliwice) 2:1
SP Filomaciki (Gliwice) – SP 17 (Gliwice) 0:7

Drużynę SP 17 w kategorii U-10 reprezentowali: Michał Nitarski, Remigiusz Szumilas, Tymon Jasiński, Jakub Kiklaisz, Miłosz Szubert, Szymon Jakubowski, Adam Kalla, Michał Kozłowski, Wojciech Masiarek.

Znacznie poniżej swoich umiejętności i oczekiwać zaprezentowali się zawodnicy kategorii U-12. Po pierwszym bardzo dobrym meczu i remisie 1: 1 z SP z Gierałtowic przyszło nam przełknąć gorycz porażki 0:3 z SP nr 5 Pyskowice. Ta przegrana skreśliła szanse na awans do dalszych gier a wygrana z drużyną AC Pajace Gliwice 2:0 była naszym obowiązkiem.

Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki meczów naszej drużyny w kategorii U-8:
SP 17 (Gliwice) – SP 5 (Pyskowice) 0:3
SP (Gierałtowice) – SP 17 (Gliwice) 1:1
Ace Pajace Gliwice – SP 17 (Gliwice) 0:2

Drużynę SP 17 w kategorii U-12 reprezentowali: Jakub Kucza, Oliwier Stawiński, Kacper Kosmal, Tomasz Sobel, Jacek Zwadło, Łukasz Łoś, Piotr Ciupka, Karol Radzki.