Zwycięstwo i awans do finałów HLPZ 2016

Zwycięstwo i awans do finałów HLPZ 2016

28 lutego 2016 Wyłączono przez admin

Znakomicie zaprezentowała się nasza drużyna w kategorii Żaków w rozgrywkach HLPZ 2016. Nasi młodzi zawodnicy wygrali wszystkie cztery spotkania zdobywając 18 bramek, tracąc tylko jedną po golu samobójczym. Wielki finał tegorocznych rozgrywek HLPZ 2016 odbędzie się 12 marca 2016 roku na hali MOSIR w Zabrzu – już teraz serdecznie zapraszamy do gorącego dopingu.


Poniżej prezentujemy komplet wyników:

UKS II MILENIUM Gliwice – GSF I Gliwice 7:0

UKS II MILENIUM – GÓRNIK VI Zabrze 4:1

LKS LISWARTA Lisów – UKS II MILENIUM Gliwice 0:1

TOSZECKA I AP – UKS II MILENIUM Gliwice 0:6


Drużynę reprezentowali: Jakub Kiklaisz (B), Jakub Głogowski, Michał Nitarski (K), Wojciech Zając, Mateusz Zając, Tobiasz Roesner, Jan Grzechca, Stanisław Kozieł, Leon Jasiński