111 MINUT GRY ROCZNIKA 2006 !

25 października 2017 Wyłączono przez admin

24 października 2017 roku wybraliśmy się na halę przy ulicy Strzelców Bytomskich w Pyskowicach, aby zmierzyć się z miejscową drużyną Futsal Akademii Pyskowice z rocznika 2006.

Mimo, że to pierwsza gra kontrolna tej grupy w tym sezonie mecz mógł się podobać, dowodem na to jest ostateczny wynik meczu, 13:4 na rzecz przyjezdnych. Mecz obfitował w wiele akcji zarówno ofensywnych jak i defensywnych. Każdy z zawodników przyczynił się do ostatecznego wyniku dokładając przysłowiową „cegiełkę”.

Z pewnością grupa ma jeszcze daleką drogę do wymaganego przez trenera poziomu, lecz progres jaki poczynili nasi zawodnicy w przeciągu ostatniego roku jest zauważalny gołym okiem. Wielkie brawa zarówno dla grupy za styl gry jak i rodziców za doping!

Tym czasem wracamy do treningów, wiemy, które elementy wymagają doszlifowania – mamy nad czym pracować.

Skład UKS Milenium 2006: Paweł Kropielnicki, Kamil Łukaszuk, Jakub Kiklaisz, Mateusz Zając, Michał Wilk, Wojciech Masiarek, Kamil Mainka, Patryk Kożuch, Piotr Ciupka, Tymon Jasiński