BEACH SOCCER W SZTUTOWIE

BEACH SOCCER W SZTUTOWIE

25 sierpnia 2019 Wyłączono przez admin

Czas płynie nieubłaganie a wakacje zbliżają się ku końcowi, po raz 4 byliśmy na obozie Beach Soccera w gościnnym Sztutowie. To w Sztutowie rozegrano pierwsze w Polsce turnieje Beach Soccera, to w Sztutowie mamy przyjaciół z którymi współpracujemy od kilku lat.

Miło wraca się do miejsc gdzie możesz liczyć na wsparcie i pomoc w organizowaniu przedsięwzięć związanych z naszym kochanym Beach Soccerem. Współpraca z HEMAKO Sztutowo i jej sternikiem Panem Henrykiem Kuczmą z roku na rok ma się coraz lepiej – dziękujemy Heniu za nieocenioną pomoc w trakcie pobytu na obozie.

Cały tegoroczny obóz uznajemy za bardzo udany – dzieciaki włożyły wiele serca i zdrowia w zaplanowane treningi, rodzinna atmosfera, wycieczki i gościnność Villa Lemon sprawiły, że ten wyjazd na zawsze zapadnie w naszej pamięci.

Do zobaczenia za rok – napewno wrócimy do Sztutowa !!!

Zapoznajcie się z GALERIĄ zdjęć, która choć na chwilę pozwoli nam wrócić na Sztutowską plażę.