MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W BEACH SOCCER 2019

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W BEACH SOCCER 2019

31 lipca 2019 Wyłączono przez admin

Od 5 sierpnia ruszają Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-21 w Beach Soccer. Organizatorem rozgrywek jest PZPN. Dzięki wywalczeniu 6 miejsca w Młodzieżowym Pucharze Polski od najbliższego poniedziałku ruszamy do boju z najlepszymi młodzieżowymi drużynami w Polsce. Do turnieju finałowego zakwalifikowało się 8 najlepszych drużyn z Pucharu Polski. Zgodnie z rozstawieniem w grupie naszym przeciwnikiem będą drużyny: KP Łódź, Team Słupsk Adkonis Kwakowo oraz BSC Pro-Fart SAN AZS Głowno. Do fazy pucharowej (półfinałów) przejdą dwie najlepsze drużyny z grupy A i B. Pozostałe „ekipy” zagrają o miejsca 5-8. Jedziemy walczyć i zdobywać doświadczenie. Zapraszamy do kibicowania na stadionie Beach Soccera, który powstaje na głównej plaży w Kołobrzegu.