Prezentacja drużyn MBSC 2015

12 czerwca 2015 Wyłączono przez admin

TONIO Team Sosnowiec –drużyna, która w 2014 roku awansowała do Ekstraklasy Beach Soccera. Zespół ten występuje również w rozgrywkach piłki halowej, gdzie radzą sobie znakomicie. W zeszłej edycji turnieju MBSC Tonio zakończył rozgrywki na najniższym stopniu podium. W szeregach tej ekipy jest kilku ciekawych zawodników, którzy grają na trawie, hali i piasku. TTS na pewno bacznie obserwowany jest przez selekcjonera reprezentacji Polski. W Gliwicach zawodnicy Tonio bardzo często rozgrywają mecze kontrolne z gospodarzem turnieju UKS-em Milenium, można powiedzieć że w Gliwicach znają prawie każde ziarenko piasku. Warto dodać ze w Gliwicach powstał nowy Beach Stadion, na którym Tonio zagra po raz pierwszy.