Debiut grupy Freshman A!

5 listopada 2016 Wyłączono przez admin

Nasi najmłodsi adepci rozegrali dziś pierwsze spotkanie po dwóch miesiącach treningów. Dla większości był to pierwszy mecz w życiu. Mecz w Bytomiu oraz wyjazd autokarem wywołał wiele pozytywnych emocji w drużynie. Z twarzy chłopców nie znikał uśmiech podczas oraz po spotkaniu, w którym mierzyli się ze swoimi rówieśnikami z Polonii Bytom. Po prawdziwym festiwalu strzeleckim zawodników obu drużyn, lepsza okazała się nasza drużyna. Wynik jednak był dziś sprawą drugorzędną, najważniejsze dziś było złapanie przez chłopców tzw. „bakcyla” do piłki i to z pewnością się udało.

Nie pozostaje nic innego jak dalej trenować by w przyszłości Ci najmłodsi zawodnicy stanowili trzon drużyny seniorskiej Milenium.