WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO !

15 października 2017 Wyłączono przez admin

Po tygodniowej przerwie w rozgrywkach ligi orlików młodszych na trawiastych boiskach do rozgrywek powróciła drużyna Freshman C1. Na drugi wyjazd w sezonie zawodnicy udali się do Zabrza na mecz z tamtejszym Promotorem. Drużyna gospodarzy po wysokich porażkach z początku sezonu zaczęła wygrywać mecze pokonując drużyny z Pyskowic i Wielowsi. Pomimo trudnych warunków i zaciętej gry naszym zawodnikom po raz kolejny udało się uzyskać prowadzenie i nie oddać go do ostatniego gwizdka. Wygrana 6-2 oraz dobra gra zawodników napawa optymizmem przed kolejnymi spotkaniami. Już w najbliższy piątek 20 października 2017 roku, zapraszamy do kibicowania o 16.30 na ostatni mecz który rozegramy przy ul. Radomskiej.

Bramki dla Milenium zdobyli: Leon Jasiński x3, Jakub Głogowski x2, Paweł Madej x1