UKS Milenium Freshman – Złoto w „Zagraj z nami w piłkę na piasku”

UKS Milenium Freshman – Złoto w „Zagraj z nami w piłkę na piasku”

14 czerwca 2016 Wyłączono przez admin

W sobotę zakończyły się rozgrywki naszego projektu „Zagraj z nami w piłkę na piasku”. Podczas wielkiego finału nie brakowało ogromnych emocji, głośnego dopingu kibiców i łez radości i smutku. W czwórce, która awansowała do półfinałów znalazły się dwie drużyny Kolejarza Gliwice, Futsal Akademii Pyskowice oraz gospodarz turnieju UKS Milenium Gliwice. Każda z drużyn przyjechała by zdobyć tytuł mistrzowski I edycji gliwickiej ligi Beach Soccer dla kategorii wiekowej U-13 i młodsi. W pierwszym półfinale FA Pyskowice pewnie wygrała z Kolejarzem Gliwice 2 ( ). Gospodarze turnieju stoczyli zacięty bój z Kolejarzem Gliwice 1, przegrywając 0:2 zdołali odrobić straty i w końcówce spotkania zaaplikowali rywalom 2 bramki zwyciężając ostatecznie 4:2.

W meczu o 3 miejsce spotkały się zatem dwie drużyny gliwickiego Kolejarza. Lepsza okazała się ekipa Kolejarza Gliwice 1 pewnie wygrywając ze swoimi młodszymi kolegami z klubu.

Mecz finałowy obfitował w wiele przepięknych zagrań i strzałów – zawodnicy zostawili dużo swojego zdrowia wkładając w grę całe swoje serca. W wielkim finale gliwickiej ligi Beach Soccera U-13 lepsi okazali się gospodarze turnieju UKS Milenium Gliwice pokonując ekipę FA Pyskowice 4:1.

Puchary oraz medale wręczył młodym adeptom Beach Soccera Reprezentant Polski Bogusław „Sagan” Saganowski.


Końcowa klasyfikacja ligi:

  1. UKS Milenium Gliwice 1
  2. FA Pyskowice
  3. Kolejarz Gliwice 1
  4. Kolejarz Gliwice 2
  5. GSF Gliwice
  6. UKS Milenium Gliwice 2
  7. APG Gliwice
  8. ŚAF Gliwice

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy strzelec – Kosmal Kacper (Milenium),

MVP – Dawid Mainka (Milenium),

Najlepszy bramkarz – Mateusz Cierpiał (Kolejarz)

GALERIA – FINAŁY ZAGRAJ Z NAMI W PIŁKE NA PIASKU