MBSC 2016 – Dziękujemy !!!

MBSC 2016 – Dziękujemy !!!

15 czerwca 2016 Wyłączono przez admin

Milenium Beach Soccer Cup 2016 przeszedł do historii, kolejna edycja za rok – szkoda, że musimy czekać aż tak długo – jeden z zawodników UKS MILENIUM Freshman stwierdził – „szkoda , że MBSC 2016 trwa tylko dwa dni”. Emocje opadły dlatego dopiero teraz piszemy o tym wielkim wydarzeniu jakim niewątpliwie był ten turniej. Niesamowite jest to, że wielu już teraz planuje turniej przyszłoroczny a niektórzy wybiegają do jubileuszowej X edycji, która jak wszystko pójdzie dobrze odbędzie się w 2018 roku. Cieszymy się z faktu, że z roku na rok turniej staje się coraz bardziej prestiżowy. Cztery drużyny ekstraklasy Polskiej Piłki Nożnej Plażowej w tej edycji dyktowały warunki na naszej imprezie, być może za rok będzie tych drużyn sześć a na jubileusz gościć będziemy wszystkie najlepsze ekipy w Polsce. Czynimy starania aby na Milenium Arenę przyjechały drużyny zagraniczne.

Organizacja MBSC 2016 to impreza, która nie odbyła by się bez wolontariuszy, firm wspierających, kibiców oraz drużyn. Dlatego pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy byli z nami przed, w trakcie i po imprezie.

Magiczne miejsce MILENIUM ARENA teraz „odpoczywa” po ogromnych emocjach – ale tam nadal słychać gorący doping i fantastyczną oprawę naszych sympatyków klubu, którzy już teraz planują jak zaskoczyć cała Polskę wyjątkowym widowiskiem w następnej edycji MBSC 2017.

Podsumowując – DZIĘKUJEMY !!! każdemu kto dołożył cegiełkę aby cała Polska mówiła o gliwickiej UKS – ie.

Mamy jeszcze jedną niespodziankę – wkrótce opublikujemy klip promocyjny UKS MILENIUM Gliwice – prawdziwa petarda !!!

Czekając na klip zapraszamy do galerii zdjęć autorstwa Łukasza Bakalarczyka, który przez dwa dni dokumentował to co działo się na Milenium Arenie.

MBSC 2016 – GALERIA