BEACH SOCCER SZTUTOWO 2017

BEACH SOCCER SZTUTOWO 2017

17 sierpnia 2017 Wyłączono przez admin

Za nami 8 dni ciężkich treningów, łącznie 30 jednostek treningowych (15 jednostek grupa starsza i 15 jednostek grupa młodsza) do tego 6 meczy kontrolnych oraz udział w  I Memoriale im. Sławka Siudowskiego w Beach Soccerze. Możliwość treningu na Bałtyckiej plaży w SZTUTOWIE oraz BEACH SOCCER STADION HEMAKO to doświadczenie zebrane na nawierzchni piaskowej całkowicie innej, do której jesteśmy przyzwyczajeni w Gliwicach na MILENIUM ARENIE.

Potężna dawka treningu sprawiła, że z ogromnym apetytem pochłanialiśmy wszystkie posiłki serwowane przez obsługę VILLA LEMON. Dziękujemy Pani Julii za opiekę nad naszą ekipą i uśmiech, który towarzyszył jej przy każdej naszej „zachciance”.

Słowa podziękowania kierujemy do Pana Henryka Kuczmy za udostępnienie obiektu BEACH SOCCER STADION HEMAKO, oraz pomoc i mile spędzony czas w Sztutowie. Już teraz zapraszamy do Gliwic na kolejne wielkie imprezy Beach Soccera w sezonie 2018.

Za rok kolejny obóz Beach Soccera, z wielką chęcią i entuzjazmem wrócimy ponownie do Sztutowa. To właśnie na Sztutowskiej plaży w roku 2008 po raz pierwszy wzięliśmy udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Beach Soccerze organizowanych przez Polską Federację Beach Soccera.

Zapraszamy do galerii – przeżyjmy to jeszcze raz !

OBÓZ SZTUTOWO – PART 1

OBÓZ SZTUTOWO – PART 2

OBÓZ SZTUTOWO – PART 3