Beach Soccer Trwa

Beach Soccer Trwa

1 października 2016 Wyłączono przez admin

Lato trwa !!! Słońce rozpala „Milenium Arenę”, na zakończenie sezonu treningowego najstarsza grupa UKS MILENIUM „Freshman G” rozegrała mecz sparingowy z rodzicami i trenerami. Wynik był sprawą drugorzędną liczyła się dobra zabawa i fakt , że udało się namówić rodziców do zagrania na piaskowej arenie – zapewne dzisiaj wielu z nich dochodzi do siebie i docenia jak wiele wysiłku i serca trzeba zostawić by realizować swoje marzenia. Gra na piaskowej nawierzchni to nie zabawa i przyjemność bez zobowiązań. Piasek wymaga dyscypliny i żelaznej kondycji połączonej z wybitną techniką.

Podziękowania dla wszystkich, którzy zdecydowali się zagrać na „piasku’ i oczywiście dla kibiców, którzy żywiołowo reagowali na każde zagranie tego wyjątkowego widowiska.