REMIS Z KOLEJARZEM

REMIS Z KOLEJARZEM

13 października 2016 Wyłączono przez admin

Nasi zawodnicy „Freshman G” nie zwalniają tempa i rozegrali kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem była drużyna KKS Kolejarz Gliwice. Ponownie zagraliśmy na trawie w składach 11 osobowych. Nasi przeciwnicy szybko wyszli na prowadzenie i to oni dyktowali warunki gry do przerwy podwyższając wynik na 2:0. Po przerwie rozdrażnieni wynikiem i słabą grą zawodnicy Milenium wzięli się za odrabianie strat. Akcje nabrały rozpędu, a co najważniejsze przyniosły efekt w postaci bramek.
Z wyniku 0:2 wyszliśmy na prowadzenie 3:2. Niestety w samej końcówce meczu Kolejarz doprowadził do wyrównania i mecz zakończył się wynikiem 3:3.


Bramki dla Milenium zdobyli: Mateusz Niesler, Dominik Nowakowski, Michał Jędrzejewski.