EMOCJONUJĄCE WIDOWISKO – WYGRANA MILENIUM

EMOCJONUJĄCE WIDOWISKO – WYGRANA MILENIUM

23 września 2017 Wyłączono przez admin

Tym razem, w trzecim meczu rozgrywanym w lidze orlików podopieczni Dawida Matuszek mierzyli się z drużyną AP Toszek. Mimo grząskiej murawy zawodnicy obu zespołów stworzyli fantastyczne widowisko. Pierwsza odsłona spotkania zakończona remisem 2-2 zmotywowała piłkarzy UKS Milenium, którzy chcieli za wszelką cenę zrehabilitować się za porażkę sprzed tygodnia. Druga część meczu to prawdziwy festiwal strzelecki obu drużyn, w którym to ostatecznie lepsi okazali się Nasi zawodnicy pokonując gości 9-7. Gra ofensywna drużyny napawa optymizmem przed następną kolejką, która już w najbliższy piątek. Na boisku przy Radomskiej milenijne lwy podejmą zaprzyjaźnioną drużynę oraz lidera tabeli Futsal Akademie Pyskowice prowadzoną przez trenera Dawida Kaczmarka. Zapraszamy za tydzień do kibicowania!

Bramki dla Milenium zdobyli: Zając Wojtek x5, Jasiński Leon x2, Madej Paweł x1, Herc Paweł x1