IX EDYCJA TURNIEJU O PUCHAR DYREKTORA ZSO NR 12 W BEACH SOCCER

IX EDYCJA TURNIEJU O PUCHAR DYREKTORA ZSO NR 12 W BEACH SOCCER

26 września 2017 Wyłączono przez admin

To już ostatnie chwile aby nacieszyć się słońcem biegając boso po piasku. Po blisko dwóch tygodniach opadów deszczu nad Milenium Areną nareszcie zaświeciło słońce. Nadarzyła się zatem okazja aby rozegrać IX edycję turnieju o Puchar Dyrektora ZSO nr 12 w Beach Soccer.

Siedem drużyn, ogromne zaangażowanie i wiele przepięknych akcji i bramek – tak w kilku słowach można opisać to co działo się na milenijnej Arenie. Zwycięzcą IX edycji turnieju została drużyna złożona z uczniów II klasy GDJ KK i KB, która w wielkim finale pokonała swoich starszych kolegów z III LA.

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z klas młodszych, czyli roczniki 2006 – 2007.  Uczniowie klasy V wzmocnieni popularnym „Kapslem” bardzo długo prowadzili w meczu półfinałowym ze starszymi kolegami z klasy III GDJ. Ostatecznie przegrali 6:5.

Już za rok kolejna X jubileuszowa edycja turnieju.