HLPZ – wyniki młodzików i orlików UKS Milenium I

HLPZ – wyniki młodzików i orlików UKS Milenium I

11 lutego 2015 Wyłączono przez admin

W rozegranych w sobotę i niedzielę meczach w ramach HLPZ wystąpiły  dwie nasze drużyny. Młodziki pomimo braku awansu do turnieju finałowego zaprezentowały bardzo dobrą postawę i pokazały, że cały czas robią postępy. Grupa I okazała się bardzo wyrównana, każda z drużyn przyjechała z myślą o awansie do wielkiego finału. Dwa remisy, dwie porażki i trzy wygrane pozwoliły nam zająć V miejsce w grupie. Szczególnie szkoda meczu z Górnikiem Zabrze gdzie mimo wielu dogodnych sytuacji przegraliśmy jedną bramką. Ogromnych emocji dostarczył pojedynek z Kolejarzem I Gliwice. Przeciwnik szybko objął prowadzenie, 2:0 ale nasze młode waleczne lwy wyrównały na minutę przed końcem spotkania, na zwycięstwo niestety zabrakło czasu. Na pocieszenie Michał Witkowski został królem strzelców (5 bramek) razem z dwoma innymi zawodnikami.

Poniżej prezentujemy wyniki spotkań w kategorii młodzików:

MSPN I GÓRNIK ZABRZE – UKS MILENIUM 1:0

UKS MILENIUM – NADZIEJA BYTOM 2:0

FA I PYSKOWICE – UKS MILENIUM 0:0

UKS MILENIUM – MRKS CZARNI PYSKOWICE 3:0

UKS MILENIUM – FOOTBALL I DREAMS 2:0

KOLEJARZ I GLIWICE – UKS MILENIUM 2:2

KS ŚWIERKLANY – UKS MILENIUM  2:0

UKS MILENIUM Gliwice w kategorii młodzików reprezentowali: Benedykt Szostok, Jędrzejewski Michał, Witkowski Michał, Zwadło Tomasz, Mainka Dawid, Niesler Mateusz, Kosmal Kacper, Stawiński Oliwier, Sobel Tomasz, Terelak Paweł, Ciupka Jakub.

Nasi najmłodsi podopieczni, czyli trenujący w grupach freshman zagrali w kategorii „Orlik”. W drużynie UKS MILENIUM I zadebiutowały 6 i 7 latki , dla których był to pierwszy oficjalny turniej. Po 4 miesiącach treningów a raczej zabawy z piłką mogli poczuć smak rywalizacji z przeciwnikiem. Pomimo wielu porażek naszym podopiecznym towarzyszył uśmiech na twarzy i ogromna radość z możliwości zaprezentowania się licznej grupie wiernych kibiców.

Poniżej prezentujemy wyniki spotkań w kategorii orlików:

FOOTBALL DREAMS  – UKS MILENIUM I 3:0

UKS MILENIUM – MSPN I GÓRNIK ZABRZE 0:3

KOLEJARZ  GLIWICE – UKS MILENIUM 5:0

UKS MILENIUM -AP I TEAM 3:0

FOOTBALL DREAMS  – UKS MILENIUM I 6:1

UKS MILENIUM – MSPN I GÓRNIK ZABRZE 0:3

KOLEJARZ  GLIWICE – UKS MILENIUM 3:0

UKS MILENIUM -AP I TEAM 3:0

UKS MILENIUM I Gliwice w kategorii orlików reprezentowali: Tobiasz Roesner, Żurek Adam, Kura Patryk, Ciupka Piotr, Ulczok Adam, Łoś Radek, Stasiu Kozieł, Alex Kaczmarczyk.