HLPZ – wyniki seniorów i orlików UKS MILENIUM Gliwice

HLPZ – wyniki seniorów i orlików UKS MILENIUM Gliwice

21 lutego 2015 Wyłączono przez admin

Kolejny weekend rozgrywek HLPZ za nami, 14 i 15 lutego wystąpiły dwie nasze drużyny. W kategorii Orlików zagrała nasza druga reprezentacja – UKS Milenium Freshman A3. Nasi podopieczni zagrali w grupie IV zajmując ostatecznie 2 miejsce (16 pkt), niestety niepremiowane awansem do wielkiego finału. Do dalszych rozgrywek awansowała drużyna Silesia Gliwice (21 pkt).

Poniżej prezentujemy wyniki spotkań w kategorii orlików:

JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE – UKS MILENIUM II 0:1

UKS MILENIUM II – KS BOJKÓW 2:0

MSPN II GÓRNIK ZABRZE – UKS MILENIUM II 2:1

FA PYSKOWICE – UKS MILENIUM II 0:3

UKS MILENIUM II – SILESIA GLIWICE 1:2

JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE – UKS MILENIUM II 1:2

UKS MILENIUM II – KS BOJKÓW 1:1

MSPN II GÓRNIK ZABRZE – UKS MILENIUM II 5:2

FA PYSKOWICE – UKS MILENIUM II 0:3

UKS MILENIUM II – SILESIA GLIWICE 1:3

UKS Milenium II w kategorii orlików wystąpił w następującym składzie: Jasiński Tymon, Jasiński Leon, Kiklaisz Kuba, Nitarski Michał, Jakubowski Szymon, Kalla Adam, Szumilas Remigiusz (B), Mainka Kamil, Masiarek Wojtek, Kamil Biołus, Kasperowicz Kacper.

Drużyna MSPN II Górnik Zabrze została zdyskwalifikowana za złamanie regulaminu rozgrywek HLPZ 2015.


I drużyna UKS MILENIUM Gliwice wystartowała 14 lutego w HLPZ w kategorii seniorów na hali w Sośnicy. W pierwszym spotkaniu wygranym 3:0 podejmowaliśmy LKS 45 BUJAKÓW. Pewna gra w obronie i skuteczność w ataku dały nam pewne 3 punkty. W drugim sobotnim meczu tylko zremisowaliśmy z GTW HYDEPARKS NEWS GLIWICE 2:2. Po mimo dużej przewagi i kilku 100% sytuacji nie byliśmy w stanie przechylić szali zwycięstwa na naszą korzyść.

Niestety nie wystąpiliśmy w pełnym składzie, zabrakło Pchełki, Gajdzika i Wary a z konieczności w polu zagrał Denda – nasz bramkarz, który w pierwszym meczu zdobył bramkę. Po dwóch meczach zajmujemy w tabeli 2 miejsce i z dużymi nadziejami czekamy na kolejne mecze.

UKS MILENIUM Gliwice w kategorii seniorów wystąpił w następującym składzie: Dawid Burzawa, Marcin Sklorz (K), Kamil Majkowski, Wojciech Żur, Mateusz Kiklaisz, Jakub Karmański, Michał Dendzik, Patryk Nowak (B).